BlitzWolf predstavil na trh nový ručný vysávač, ktorý v sebe ukrýva skvelý výkon až 25 000 Pa. S vymeniteľnou batériou 2 500 mAh, kapacitou nádoby na prach 700ml a s 3 prevodovými stupňami patrí BlitzWolf BW-HC1 k najvýkonnejším akumulátorovým vysávačom na trhu.

BlitzWolf BW-HC1

BlitzWolf BW-HC1 práve teraz v skvelej cene na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pripravili špeciálny kupón pre tento bezkáblový tyčový vysávač. Vďaka kupónu ušetríš 24 EUR a môžeš tohto pomocníka do domácnosti kúpiť len za 133 EUR. Doručenie je približne do 2-7 dní.

BlitzWolf BW-HC1 len za 133 EUR na EU sklade

kupón: BGPLBWHC
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/GGDYaO2M4E
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Vysokorýchlostný motor so silu 350W a sacím výkonom 25 KPa dokáže vysať akýkoľvek prach, chlpy domácich miláčikov, či rôzne roztoče či baktérie. Vďaka 3 prevodovým stupňom si môžeš vybrať spomedzi automatickej rýchlosti, maximálnej rýchlosti, či ekologickej rýchlosti. Pre ešte väčšie pohodlie má vysávač zabudovanú digitálnu obrazovku na ktorej získaš prehľaď všetkých potrebných údajov.

BlitzWolf BW-HC1

BlitzWolf BW-HC1 disponuje množstvom príslušenstva

Osobne sa nám veľmi páčia viaceré hlavice kief, ktoré nájdeš v balení. S nimi môžeš dôkladne vyčistiť prach zo všetkých častí  tvojho domu, od samotnej pohovky, cez schody, skrine až po tie ťažko dostupné miesta. Skvelá podlahová kefa je príjemne mäkká a dokonale si tak poradí s prachom či inými drobnými čiastočkami a nečistotami. 

BlitzWolf BW-HC1

Medzi stiesnenými priestormi určite oceníš aj samotnú 270 ° rotačnú hlavu a flexibilnú kolennú trubiicu, s ktorou bude vysávanie ešte jednoduchšie.

Výrobca pri týchto vylepšeniach myslel aj na tvoje samotné zdravie a zabudoval do vysávača  vynikajúci filtračný systém. Tento kompletný tesniaci dizajn  obsahuje HEPA filter s vysokou hustotou, ktorý zachytáva až 99,99% mikroskopického prachu.

BlitzWolf BW-HC1

To, čo ťa určite zaujíma je aj batéria a váha vysávača. BlitzWolf BW-HC1 váži len 2,6 kg a má skvelú, veľkokapacitnú batériu 2500 mAh. Samotná ergonomická rukoväť ponúka pri vysávaní ešte väčší komfort. Vďaka funkciám a výkonu tohto  nového skvelého vysávača bude čistenie tvojho domu ešte jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

BlitzWolf BW-HC1