Pokiaľ premýšľaš nad skladným mestským e-bikeom, ktorý zvládne aj terén prípadne sneh, potom Fiido M1 PRO môže byť bicykel presne pre teba. Ponúkne nielen vysoký výkon ale aj veľmi slušný dojazd.

Fiido M1 PRO

Fiido M1 PRO kúpiš teraz mega výhodne na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba pripravili špeciálny kupón na EU sklade. Túto novinku vieš kúpiť len za 912 EUR. Dodanie Banggood uvádza do 5 pracovných dní. Doba spracovania tvojej objednávky môže trvať približne 3-5 pracovných dní.

Fiido M1 PRO na EU sklade len za 912 EUR ✅

✂️ kupón: BGFDM1PROUU
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/G3GhtLI2GJ
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

V prvom rade tu máme výkon

Tento pomerne malý e-bike disponuje výkonným 500W motorom, ktorý je umiestnený v zadnom kolese. O bezproblémové fungovanie sa postará kvalitná prevodovka od Shimano a bezpečnosť v podobe kvalitných kotúčových brzd.

Rýchlosť a dojazd

Pre mnohých je kľúčovou vlastnosťou pri e-zariadeniach rýchlosť a dojazd. Fiido M1 PRO disponuje baterkou s kapacitou až 12,8 Ah. Tá za určitých okolnosti ponúkne naozaj perfektný dojazd až do 130 km. Tento dojaz sa dá dosiahnúť pri aktivácii najzákladnejšieho pomocného režimu a pri váhe jazca okolo 75kg. Pri čisto elektrickom režime je dojazd približne 45-65 km.

Batéria pozostáva z li-iónových článkov vo veľkosti 18650. Dodávaný EU adaptér nabije tento e-bike za 9 hodín. Pri tomto výrobcovi to nie je ale nič výnimočné a dlhé nabíjanie sme zažili aj pri mestskom bicykli Fiidoo D4S. Síce nabíjanie trvá dlhšie ale výrobca udáva životnosť batérie až 500 cyklov. Ak budeš nabíjať Fiido M1 PRO každý druhý deň tak ti batérie vydrží minimálne 3 roky.

Fiido M1 PRO ponúkne aj celkom vysokú maximálnu rýchlosť. Pri 500W motore dokáže tento e-bike zvýšiť výkon až na 850W a pri čisto elektrickom režime ísť rýchlo až 40 km/h. Pri pomerne malých 20″ kolesách to môže vyzerať zaujímavo.

Kvalitné odprúženie vpredu a vzadu

Fiido M1 PRO sa môže pochváliť dobrým prúžením na oboch kolesách. Na prednom kolese je aj mechanický lock-out. Je to systém, ktorý úplne uzatvára kompresnú patrónu. “Znefunkční“ tak tlmič aj vidlicu a urobí z biku pocitovo hardtail, čo niektorí jazdci oceňujú pri šliapaní do kopca alebo na rovinkách.

Skladnosť a prenášanie

Výhodou tohto „terénneho“ e-biku je možnosť ho poskladať a tak lepšie prenášať alebo skladovať. Určite to oceníš najmä pri cestovaní autom alebo vlakom. Pri prenášaní ti pomôže aj šikovné madlo, ktoré je umiestnené pod sedadlom.

Čoskoro budeme tento e-bike testovať

Vďaka tvojej podpore budeme môcť tento e-bike čoskoro testovať a priniesť si náš pohľad na tento zaujímavý cestný hybrid. Určite neskôr pridáme aj recenziu na Fiido M1 PRO, ktorú uverejníme na našom Youtube kanáli. Zatiaľ sa môžeš pozrieť na playlist kolobežiek a e-bikeov, ktoré sme doteraz testovali.

Unboxing

KOMPLETNÁ RECENZIA