Flotila FIIDO bicyklov sa opäť rozrástla a tento krát do nej pribudol nový mestský skladací elektrobicykel Fiido L3. Hoci na prvý pohľad ide o pomerne malý bicykel, skrýva sa v ňom 350 W kolesový motor, ktorý dosahuje rýchlosť 35km/h a hlavne 23,8Ah 48V batéria s neskutočným až 130km dojazdom.

Fiido L3 kúpiš teraz mega výhodne na EU sklade

Vďaka spolupráci s populárnym e-shopom Banggood sa nám pre teba podarilo získať unikátny kupón, s ktorým túto novinku kúpiš teraz v predpredaji len za 676 EUR. Odosielanie sa očakáva 11.3.2021 a doručenie potrvá 2-5 pracovných dní

Fiido L3 v predpredaji za výhodnú cenu 676 EUR ✅

✂️ BGFDL3DJ
➡️ https://www.banggood.com/custlink/33Gy6HB13Y
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest


Hlavné vlastnosti novinky

Materiál rámu je z kvalitnej hliníkovej zliatiny. Fiido L3 je dodávaný v dvoch farbách, elegantnej sivo-čiernej ale aj vo výraznejšom oranžovom odtieni.

Fiido L3

FIIDO L3 dokáže bezproblémovo fungovať v prevádzkovej teplote od – 10 °C do + 50 °C. Ako sme spomenuli už vyššie, ponúka výkon 350 W, ktorý zabezpečí rýchlosť do 25km/h. Ak je pre teba táto rýchlo nízka, môžeš ju pomocou systémových nastavení upraviť až na 35km/h.

Fiido L3

Nový FIIDO L3 disponuje vysokokvalitnou lítiovou batériou. Na výber máš dve možnosti. Menšia batéria 48 V 14,5 Ah, s ktorou dosiahneš maximálne 75km na jedno nabitie, alebo 48V 23,2 Ah lítiovou batériou, ktorá ti poskytne dojazd až do 130km. Samozrejme, v prípade že ak si chcel využívať tento elektrobicykel len na elektrickom pohone, dojazd sa znižuje.

Fiido L3

Výhodou tohto mestského elektrobicykla je odnímateľná batéria. Fiido L3 môžeš nechať samostatne v garáži a batériu nabíjať pri izbovej teplote aj v obývačke. Dodávaný EU adaptér nabije tento e-bike približne do 7 hodín. Pri tomto výrobcovi to nie je ale nič výnimočné a dlhé nabíjanie sme zažili aj pri mestskom bicykli Fiidoo D4S, alebo Fiido M1 PRO, kde bola doba nabíjania 5-6 hodín.

Tri spôsoby používania

Fiido L3 disponuje troma módmi používania. Prvý je manuálny, kde sa nezapína pomocný elektromotor. Druhý je za pomoci elektromotora. A pri tomto móde máme tri stupne dopomáhania. Prvý stupeň (najmenej podpory) dopomáha na 30%. Druhý na 60% a tretí (najvac podpory) dopomáha na 90%. Pri treťom stupni uštríš najviac energie ale zároveň míňaš najviac batériu.

Fiido L3

Tempomat sa hodí na dlhé trasy

Pokiaľ si naplánuješ dlhšiu mimomestskú trasu, určite oceníš funkciu tempomatu. Ten sa dá jednoducho nastaviť v menu a pomôže ti vychutnať si okolie na tvojej ceste. Upozorňujeme však, že tempomat najlepšie funguje na rovinatých cestách.

Fiido L3

Malé kolieska, veľká váha

Hoci má FIIDO L3 pomerne malé, len 14 palcové kolieska, na jeho výkone mu to neuberá. Bez problémov zvládne uniesť aj silnejších chlapov či ženy, s maximálnym zaťažením 120kg. Pre čo najväčšie pohodlie, si samotný výkon môžeš regulovať pomocou 3 prevodových stupňov. Sám sa teda rozhodneš, ako veľmi ti má tento e-bike pomáhať pri potulkách mestom.

Jednoduchá skladnosť či prenášanie

To, čo sa nám na týchto Fiido mestských bicykloch najviac páči, je rozhodne ich spratnosť. Rýchly skladací dizajn je priam ideálny pre mesto a bez problémov sa pohodlne zmestí aj v kufri tvojho auta. Pri prenášaní ti pomôže aj šikovné madlo, ktoré je umiestnené pod sedadlom. Takto môže byť FIIDO L3 tvojím parťákom kdekoľvek. Možno trochu nevýhodou tohto e-bikeu je jeho váha 24kg, ktorá je spôsobená najmä veškou 23,2Ah batériou.

Pozri sa na našu recenziu Fiido L3