Predaj nového Xiaomi Mi 11 zaznamenal v Číne veľký úspech. Príkladom toho, čo všetko dokáže nový smartfón od Xiaomi zachytiť je video, ktoré prikladáme nižšie.

Xiaomi Mi 11 pridáva hlavný fotoaparát Samsung s rozlíšením 108 Mpx, ku ktorému sa pridáva aj 13Mpx širokouhlý fotoaparát. Výnimkou nie je ani samotné vylepšenie makrofotografie, ktoré v sebe ukrýva 5MP makro snímač.

Vďaka spojeniu všetkých týchto vylepšení dokáže táto novinka robiť také obrazy a nahrávky, aké môžeš vidieť aj v priloženom videu nižšie. Nádherná a farebná krajina našej planéty vynikla s použitím dvoch zariadení pripojených k dronu.

Ako môžeš vidieť, stabilizácia videa Xiaomi Mi 11 vyniká nad ostatnými. Dokáže eliminovať náhle pohyby dronu a vyústiť do videa hodného dokumentárnych filmov National Geographic. Samozrejme, zásluhy patria aj samotnému dronu, ktorý má zakomponovaný dobrý gimbal.

Xiaomi Mi 11

Niet pochýb o tom, že samotný model Xiaomi Mi 11 disponuje okrem fotografickej kvality aj viac ako pozoruhodnou stabilizáciou videa, ktorá je optická. Skvelá práca Xiaomi, ktorá pravdepodobne vyniká nad stabilizáciou ostatných špičkových smartfónov.

zdroj: xiaomi adictos