Bezdrôtový tyčový vysávač Dreame V11 ponúka takmer všetko, čo od dobrého vysávača môžeš dostať. Kvalitná konštrukcia, množstvo príslušenstva a po novom aj displej, ktorý signalizuje stav batérie alebo kedy je potrebné vyčistiť filtre. Tieto všetky vlastnosti robia z tohto vysávača unikátného domáceho pomocníka.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Snímka-obrazovky-2020-10-23-o-8.53.45-1024x867.jpg

Máme pre teba špeciálny kupón

Dreame V11 je dostupný na EU sklade u populárneho obchodníka Banggood. My sme pre teba pripravili kupón v hodnote 129 EUR a tak kúpiš tento Vysávač z ekosystému Xiaomi len za 170 EUR. Doručenie je do 3-7 pracovných dní.

DREAME V11 na 🇪🇺 sklade len za 170 EUR✅ z pôvodných 299EUR❌✂️ kupón: BGHU1067
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/33vYtrRkTz
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest.

Dreame V11 patrí medzi najvýkonnejšie na trhu

Spoločnosť Dreame patriaca do ekosystému Xiaomi nedávno predstavila novinku s názvom V11. Disponuje viacerými vylepšeniami no najmä zlepšeným výkonom. Ten výrobca udáva až na 150W, čo je pre nabíjací vysávač naozaj slušné. Ak ti tento údaj veľmi nepomohol tak vedz, že zací výkon tu je až do 25 000Pa. S týmto výkonom hravo vysaješ kamienky, kávové zrná a podobné ťažšie nečistoty.

DREAME V11 VÝKON
DREAME V11 VÝKON

Výkonný motor založený na systéme 12 veterných víroch

V11 disponuje výkonným, vysokorýchlostným motorom. Tento motor je navyše kombinovaný s filtračným systémom založenom na 12 veterných víroch.
Vďaka 125 000 otáčkam za minútu, ktoré tento motor ponúka, je schopný nový bezdrôtový vysávač Xiaomi dosiahnuť sací výkon až 150AW. Vďaka tomu zachytí až 99,97% prachových častíc, vrátane tých najmenších. 

Väčšia batéria znamená aj dlhšie vysávanie

Kapacita v tomto vysávači je 3000 mAh, čo je o 500mAh viac ako v predšlom modeli V10. To umožňuje vysávanie v ECO mode až 90 minút. Pri strednom zaťažení vysávača je výdrž na 30 min. a pri plnom zaťažení je to 10 min. Zo skúseností môžeme povedať, že najčastejšie budeš používať práve stredný režim. Práve na ňom vysaješ takmer každú nečistotu.

Pozri sa na našu recenziu

Množstvo užitočného príslušenstva

To, čo robí tento vysávač naozaj výnimočným je príslušenstvo. Elegantný držiak umožní udržať všetky dôležité nádstavce pokope a jednoduchým kliknutím môžeš zameniť kefu za rohový adaptér. V balení tak nájdeš spolu 10ks častí vysávača vrátane manuálu, ktorý je v Angličtine.

Množstvo užitočného príslušenstva
dreame V11 balenie