Bezdrôtové tyčové vysávače sú čím ďalej tým viac populárne. Dreame T20 patrí medzi výkonnejšie zariadenia s vysokou kvalitou a účinnosťou vysávania. Komu by to ale nestačilo tak je tu aj jedno z najvýkonnejších zariadení na trhu Dreame T30 alebo ak je zase pre teba cenovka privysoká, tak tu je Dreame V11, jeden z najlepších produktov v pomere cena = kvalita.

Dreame T20

Dreame T20 kúpiš za najlepšiu cenu na EU sklade

Vďaka spolupráci s populárnym eshopom Edwaybuy ti prinášame jedinečný kupón, s ktorým pri tomto vysávači ušetríš nemálo eur. Cena po zľave je 189 eur a bezpečné doručenie je zadarmo. Nakupovanie na Edwaybuy je naozaj bezpečné a nebudeš platiť poplatky navyše.

Dreame T20 na EU sklade len za 189 eur ‼️

✂️ kupón: EDWBT20
➡ odkaz: http://shrsl.com/34rck
️Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Objednať môžeš aj na populárnom Banggoode

Kde je tento vysávač vo veľmi dobrej cene 240 eur na českom sklade. Dodanie je veľmi podobné ako pri eshope Edwaybuy a to do 2-5 dní.

Dreame T20 na českom sklade Banggoodu za 236 eur

✂️ kupón: BGHZCT2
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/mvKE0FVWBL
️Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia Dreame T20

ModelT20
TypVTE1
Menovité napätie25.2V
Menovitý výkon450W
Sací výkondo 25 000 Pa
Výdrž na jedno nabitiedo 70 min.
Nabíjaniedo 4 hod.
Váha1.67 kg
kapacita zbernej nádoby0.6l

Bezdrôtový tyčový vysávač Dreame T20 posunie upratovanie na úplne novú úroveň. Motor so 125 000 otáčkami za minútu prináša neporovnateľný výkon a výkonná batéria poskytuje až 70 minút výdrže na jedno nabitie. Vysávač inteligentne sníma čistený povrch a podľa toho potom upraví sací výkon. Dodáva sa tiež s niekoľkými vymeniteľnými kefami, a tak môžeš dôkladne vyčistiť celý dom.

Dreame T20

Kvalitný motor

Efektívnu prevádzku vysávača zaisťuje motor Dreame SPACE 4.0, ktorý je takmer rovnako pokročilý ako motory používané v letectve. Jeho neuveriteľná rýchlosť mu umožňuje dosiahnuť sací výkon až 25 000 Pa. Vďaka tomu sa Dreame T20 efektívne a rýchlo zbaví všetkých nečistôt – dokonca aj ten najnebezpečnejší odpad pre neho nie je výzvou. Kratší aerodynamický tunel, inteligentná chladiaca technológia batérie a filter HEPA umiestnený hneď za motorom zaisťujú ešte stabilnejší a efektívnejší výkon.

Dreame T20

Čistejší domov bez alergénov

5-stupňový filtračný systém poskytuje nielen efektívne čistenie, ale tiež zabraňuje sekundárnej kontaminácii. Umožňuje T20 zvládnuť aj mikroskopické častice. Odstraňuje až 99,9% roztočov, vďaka čomu je ideálny pre domácnosti s alergiami. Pokročilý 12-cyklónový čistiaci systém je zodpovedný za predĺženú životnosť filtrov. Dreame T20 poskytuje 99,97% filtráciu a účinne odstraňuje alergény, prach a peľ, čo vám umožní vytvoriť bezpečný a zdravý domov.

Dreame T20

Perfektná podlahová kefa

Inteligentná kefa Dreame T20 je ideálna na čistenie rôznych typov podláh. Rýchlo rozpozná typ vysávaného povrchu a podľa toho upraví sací výkon, aby ho čo najdôkladnejšie vyčistil. Je tiež navrhnutá tak, aby minimalizovala riziko zachytenia vlasov. To umožňujú vlastnosti, ako je hrdlo so širším priemerom, štetiny v tvare V a mäkké podložky na oboch stranách kefy. To všetko sa premieta do efektívneho, ale pohodlného vysávania.

Dreame T20

Extra kefy na špeciálne úlohy

V balení Dreame T20 nájdeš nielen kefu na podlahu. Menšia kefa je odstraňovač roztočov a umožní odstrániť alergény z matraca. Štrbinová kefa je ideálna na čistenie úzkych priestorov, ako sú vybrania v pohovkách a kreslách. Kefa 2 v 1 je ideálna na ťažko dostupné a nerovné povrchy, ako je napríklad klávesnica prenosného počítača. Vďaka rôznym nadstavcom T20 vyčistíš každý kút svojho domova.

Dreame T20

Ešte dlhšia výdrž batérie

Vďaka batérii s vysokou kapacitou ťa Dreame T20 prekvapí dlhou výdržou batérie. V štandardnom režime dokáže vysávať až 70 minút, v režime hĺbkového čistenia približne 30 minút a v režime plného výkonu až 8 minút. Nabitie akumulátora trvá iba asi 4 hodiny. Výhodou tohto vysávača je odnímateľná batéria a teda ak máš väčší dom, môžeš si prikúpiť batériu navyše alebo objednať Dreame T20 Pro, kde v balení nájdeš okrem iného aj batériu navyše.

Dreame T20

Jednoduché používanie

Dreame T20 sa používa jednoducho, iba stlačením tlačidla. Funkcia elektronického zamykania umožňuje nepretržitú prevádzku zariadenia bez toho, bez potreby neustáleho stláčania. Vďaka tomu je čistenie veľmi pohodlné. Farebný LCD displej navyše ešte viac uľahčuje čistenie a poskytuje rýchly prístup k najdôležitejším informáciám. Môžeš vidieť aktuálny režim čistenia, zostávajúci čas a pripomenutie výmeny filtra.

Dreame T20

Zameraný na detaily

Dreame T20 predstavuje tiež výnimočný komfort. Osemstupňová redukcia hluku minimalizuje nepríjemný hluk, takže si pri vysávaní môžeš užívať relatívny pokoj a ticho. Jeho ergonomický dizajn uľahčuje používanie – môžeš ho jednoducho nasmerovať, kam chceš, a dokonca ho zdvihnúť, aby povysávať tak strop alebo vyššie police. Inštalácia a výmena kefiek nie je žiadna výzva a vyprázdnenie nádoby na prach vyžaduje iba stlačenie tlačidla, nečistôt sa nemusíš ani dotknúť. Možnosť skladovať vysávač vo zvislej polohe a súčasne ho nabíjať, ušetrí čas aj miesto v tvojej domácnosti.