Spoločnosť Dreame patrí do ekosystému Xiaomi a produkuje kvalitné výrobky prevažne do domácnosti. Bezdrôtový tyčový vysávač Dreame T30 patrí medzi to najlepšie, čo na trhu môžeš kúpiť. Patrí do priamej konkurencie legndárnej značky Dyson, a teda produkty podobnej kvality no za omnoho priateľnejšie ceny. Navyše T30 vieš kúpiť za skvelú cenu na EU sklade

Dreame T30

Dreame T30 kúpiš na EU sklade naozaj výhodne vďaka kupónu

Na európskom sklade eshopu Edwaybuy sme našli výbornú ponuku pre tento bezdrôtový tyčový vysávač. Dreame T30 tak kúpiš len za 294 eur s doručením do niekoľkých dní.

Bezkáblový tyčový vysávač Dreame T30 len za 294 eur na EU sklade

kupón: EDDREAMET30
LINK: http://shrsl.com/35jv8
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy.

Špecifikácia

ZnačkaDreame
ModelT30
Menoviťé napätie29.6V
Menovitá sila550W
Kapacita batérie8*2900mAh
Výdrž90min
Sacia sila27000Pa
Váha1.76kg
Nabíjací čas4h
Kapacita nádoby600ml
Filtračný systém5-level filtration system
MotorDreame SPACE 5.0 Smart Motor
FarbaGrey

Dreame T30 ti ponúka rýchle a pohodlné vysávanie

Vďaka saciemu výkonu 27 000 Pa dôkladne zachytí aj tie najmenšie nečistoty veľkosti mikrónov. S LED displejom máš prístup k informáciám, ako napríklad úroveň prachu alebo chyby inštalácie. Hubica s LED osvetlením uľahčuje čistenie tmavých rohov a ultraľahká konštrukcia z uhlíkových vlákien ti umožní pohodlne vyčistiť stropné priestory.

Dreame T30

Motor SPACE 5.0 Smart

Pre ešte lepšie výsledky vysávania je T30 vybavený najnovším motorom Dreame SPACE 5.0 Smart, ktorý sa vyznačuje vysokým výkonom. Dreame T30 dosahuje až 150 000 otáčok za minútu. Hĺbkovo čistí a odstraňuje nečistoty, ako sú vlasy, prach a iné ťažšie nečistoty, pričom zachováva konzistentný sací výkon až 27 000 Pa. A práve pre tento enromný sací výkon patrí medzi najlepšie na trhu.

Motor SPACE 5.0 Smart

Najlepšie výsledky vysávania

12-cyklónový čistiaci systém filtruje 99,67% častíc bez straty sacieho výkonu. Vďaka vylepšenej technológii nie je prúdenie vzduchu blokované. Batéria je kvôli technológii Smart Cool chránená, aby zaistila dlhšie a hlbšie čistenie. A vďaka 8-stupňovému systému redukcie hluku je prevádzka tichšia a menej obťažujúca.

Dreame T30

Inteligentné nastavenie sacieho výkonu

Dreame T30 má automatický režim, takže detekuje aj tie najmenšie nečistoty a automaticky upraví sací výkon tak, aby bolo čistenie efektívnejšie pri zaistení dlhšieho času chodu. Vysávač vyniká aj veľmi rýchlou dobou odozvy. T30 detekuje nečistoty za 0,5 sekundy a postará sa o akýkoľvek typ povrchu. Zhromažďuje prach a iné nečistoty na tvrdých povrchoch a automaticky zvyšuje sací výkon na koberce prienikom do kobercových vlákien.

Ergonomický dizajn

Tyč z uhlíkových vlákien pomohla znížiť hmotnosť zariadenia, takže napríklad vysávanie vo výškach a čistenie záclon bude pohodlné. Ergonomický dizajn ti umožní pohodlne vysať priestor pod nábytkom. Vďaka priloženému príslušenstvu je Dreame T30 tiež perfektný na čistenie automobilov. Tlačidlo uzamknutia napájania umožňuje uzamknúť nepretržitý režim, takže si nebudeš namáhať prsty.

Nechýba množstvo príslušenstva

S príslušenstvom zahrnutým v balení je vysávanie samozrejme jednoduchšie. Flexibilný vysúvací nástroj („husí krk“) uľahčuje čistenie ťažko dostupných miest, napríklad políc. Mäkká kefa pomáha čistiť jemné povrchy, napríklad vetracie otvory alebo klávesnice počítača. Štrbinová hubica s LED svetlom výrazne uľahčí čistenie tmavých rohov a hubica 2 v 1 ti pomôže vyčistiť úzke škáry.

Kefa v tvare V

S Dreame T30 je vysávanie pomocou veľkej V kefy naozaj efektívne. Väčší priemer trysky a vylepšená špička účinne zabraňuje zamotaniu krátkych a stredne dlhých vlasov. Medzitým dizajn v tvare V umožňuje povysávanie aj väčších či ťažších predmetov.

Kefa v tvare V

Extrémne dlhá doba prevádzky

Akumulátorový vysávač T30 má lítium-iónovú batériu, ktorej životnosť je štyrikrát dlhšia ako životnosť bežnej batérie. Zariadenie je vybavené 3 režimami prevádzky. V úspornom režime môžeš zariadenie používať 90 minút na upratovanie napríklad väčšieho domu. Štandardný režim je 35 minút, čo je dostatok času na upratanie vášho domova. 7,5 -minútový režim turbo je ideálny na vysávanie ťažko dostupných miest napríklad v aute.

Čistenie pod kontrolou

Dreame T30 má inteligentný HD displej, pomocou ktorého môžeš sledovať, ako zariadenie funguje. Na obrazovke sa zobrazujú informácie, ako sú údaje o čistení, napríklad aktuálny prevádzkový režim alebo sací výkon. Dokonca môžeš skontrolovať aj aktuálnu úroveň prachu. Máš tiež možnosť prepnúť režim sacieho výkonu. Displej tiež oznámi zostávajúci čas chodu, takže sa nemusíš báť náhleho vybitia batérie. Displej tiež pripomenie výmenu filtra alebo ak boli chybne nainštalované komponenty.

Premyslený dizajn s jednoduchou údržbou

Dreame T30 je veľmi ľahko udržiavateľné zariadenie. Nádobu na prach, filtre a rotačné kefy môžeš opakovane použiť, čo ušetrí peniaze za nákup nových komponentov. 600 ml nádoba na prach znižuje frekvenciu jej vyprázdňovania a uvoľňovacie tlačidlo ti pomôže vyhnúť sa priamemu kontaktu s nečistotami. Nabíjacia stanica funguje aj ako organizér pre príslušenstvo, takže máš všetko po ruke. Rovnako sa nemusíš báť ani nesprávnej inštalácie súčastí zariadenia, napríklad filtra, pretože na každú chybu upozorní vstavaný LED displej. Na druhej strane šedý moderný dizajn dodáva modelu T30 elegantný a luxusný vzhľad.

Porovnanie Dreame bezdrôtových tyčových vysávačov

Pri porovnaní bezdrôtových tyčových vysávačov je vidieť, že T30 je top model značky. No ani V11 nie je najhorší vysávač a možno ho považovať za jeden z najlepších na trhu v pomere cena = kvalita. A práve teraz ho dokážeš kúpiť pod 200 eur na EU sklade. Zároveň model T20 prináša niekoľko výhod oproti V11, ktoré ťa možno oslovia.

Porovnanie Dreame bezdrôtových tyčových vysávačov