Do predaja vstúpila dlho očakávaná novinka: Damaškové nože Xiaomi HUOHOU. Kuchynské nože so 67 vrstvami z nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s ebenovým drevom pôsobia naozaj luxusne.

Damaškové nože HUOHOU

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU v mimoriadnej cene na EU sklade

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU na EU sklade len za 99 EUR ✅

✂️ BGHH118
➡️ https://www.banggood.com/custlink/KmmEIOkb6i
ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

HUOHOU Damaškové nože – prvá voľba šéfkuchára

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU pochádzajú z Indie s viac ako tisíc ročnou tradíciou. Postupom času sa preslávili po celom svete vďaka ich vynikajúcemu výkonu a nádherným vzory prevedenia.
Sú známe aj ako vrchol ,,troch slávnych čepelí“ a patria k najobľúbenejším nožom mnohým kuchárov po celom svete.

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU pozostávajú zo štyroch nožov. V balení nájdeš krájací nôž s rozmermi 316 mm, nôž šéfkuchára s 330 mm, nôž Santoku s 303 mm a univerzálny nôž s 240 mm. Váhy samotných nožov sa pohybujú v rozmedzí 79g pri univerzálnom noži až po 297g mi masívnom krájacom noži.

Tisícročná tradícia zdokonaľovania

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU sú mimoriadne ostré. Vďaka 16 stupňovej manuálnej čepeli, menšiemu uhlu a ostrejšej hrane patria k jedným z najlepších nožov na trhu.

Nože oplývajú 67-vrstvovou kompozitnou oceľou, s oceľovým jadrom 90Cr14MoV. Vďaka tomu sa nože nezničia a dokážu byť stále ostré a to aj napriek veľkej záťaži či neustálom používaní. Vzory objavujúce sa po opakovanom kovaní ďalších vrstiev ocele robia každý nôž jedinečným. Čepele sa tak nesú v pútavých, svetlo-tmavých farbách.

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU

Samotná rukoväť je vyrobená z kvalitného ebenového dreva. Vzácny eben je známy predovšetkým svojou tvrdosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu, či vode. Vďaka ergonomickému dizajnu a pohodlnému uchopeniu sa tak krájanie stane ešte presnejším a jednoduchším.

Damaškové nože Xiaomi HUOHOU

Ako sa nám páčia Damaškové nože Xiaomi HuoHou?