Black Friday tento rok na čínskych eshopoch bude pravdepodobne ta najväčšia nákupná akcia vôbec. Bude možné objednávať zaujímavé a populárne vecičky a veľa z nich na eEU skladoch.

Black Friday na Aliexpresse štartuje už v pondelok

Do začiatku AliExpress Black Friday ostávajú už len 4 dni, kde očakávame množstvo produktov od Xiaomi a iných populárnych čínskych značiek za skvelé ceny. Ak sa ti chtiac nechtiac podarilo zmeškať výpredaje z 11.11 tak práve týmito zľavovými výpredajmi si to môžeš vynahradiť. Pravdepodobne to bude posledná šanca stihnúť nakúpiť darčeky s dodaním do Vianoc.

Pripravili sme 244 kupónov na Aliexpresse.

Usilovne sme pracovali na tom, aby sa nám podarilo vybaviť kupóny aj na Aliexpress. Preto sme pripravili Google sheet tabuľku s porciou 244 produktov, ktoré budú od pondelka v mega dobrej zľave. Nájdeš tam rôzne druhy tovaru a aj množstvo populárnych vecičiek. Je možné že budeme tento článok postupne aktualizovať s univerzálnymi kupónmi.

Black Friday na Aliexpress začína tu

Black Friday na Aliexpress

Univerzálne kupóny na Aliexpress

  • 2020FRIDAY 
  • BLACKWEEK8
  • DOKONANE8

sú 9$ kupóny pre objednávky nad 90$

Banggood pripravuje perfektné kupóny

Banggood bude mať Black Friday výpredaje od piatka 27.11. až po Cyber Monday 30.11. V tomto časovom období očakávame masové zľavy na rôzne populárne gadgety. Dá sa však očakávať, že Banggood začne s dobrými kupónmi už v pondelok a očakávame množstvo tovaru aj na EU skladoch s dodaním do 3-7 pracovných dní. Takže sa máš rozhodne na čo tešiť.

Prečítaj si náš odporúčaný postup pri nákupe

Ak chceš mať zaistenú našu špeciálnu podporu pri nákupoch na Banggoode a iných eshopoch, prečitaj si náš odporúčaný postup.