Hľadáš zvlhčovač vzduchu ktorý v sebe spája módny dizajn s funkčnosťou? Potom ťa nový BlitzWolf BW-SH3 určite zaujme. Postará sa o tvoje zdravie, vyčistí a zlepší kvalitu vzduchu v tvojej domácnosti. Priestranná nádrž na vodu a diaľkové ovládanie sú len niektoré z jeho výhod.

BlitzWolf BW-SH3

BlitzWolf BW-SH3 s výbornou cenou na EU sklade a to vďaka kupónu

V spolupráci s populárnym eshpom Banggood sme pripravili pre teba výborný kupón na tento produkt. Vďaka nemu cena klesne na 22 eur. Bezpečná doprava EU Priority Mail je v cene 2,48 eur s doručením do 2-5 dní.

BlitzWolf BW-SH3 na EU sklade len za 53 eur

kupón: BG52fcd0
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/GmmRnRUAoZ
ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia produktu

VýrobcaBlitzwolf
ModelBW-SH3
Menovité napätie220 V
menovitá frekvencia50Hz
Menovitý výkon28W
Kapacita nádobky8 l
Menovitý prietok zvlhčovania280 ml za hodinu
Hlučnosť≦35dB
Veľkosť230x230x720mm
Váha2,1 kg
BlitzWolf BW-SH3

Veľká kapacita

8-litrová nádrž na vodu dokáže poskytnúť až 12 hodín prevádzky bez nutnosti neustáleho dopĺňania vody. Pri takej veľkej kapacite ti stačí naplniť ju len 2x denne.

BlitzWolf BW-SH3

Ultrazvukové zvlhčovanie

Špeciálna funkcia zvlhčovača zaisťuje čerstvý vzduch nielen v jednej miestnosti, ale v celej tvojej domácnosti. Nominálne zvlhčovanie predstavuje 280 ml za hodinu.

BlitzWolf BW-SH3

Režim spánku

Výrobca myslel aj na tvoj kvalitný a ničím nerušený spánok. Vďaka veľmi tichému chodu a správnemu množstvu vypúšťania vodnej pary ťa zvlhčovač nebude rušiť ani počas oddychu či spánku.

BlitzWolf BW-SH3

Moderná technológia

Zvlhčovač BlitzWolf BW-SH3 môžeš ovládať diaľkovým ovládačom až do vzdialenosti 10 metrov. Má digitálny displej a dotykové ovládanie. Voda je navyše pumpovaná smerom nahor, čím sa eliminuje možnosť úniku. V prípade ak je hladina vody príliš nízka, zvlhčovač sa automaticky vypne.

UV dezinfekcia

UV svetlo sa postará o tvoje zdravie a zdravie tvojej rodiny a priateľov tým, že zničí choroboplodné mikroorganizmy, ktoré by sa mohli s 99% istotou nachádzať vo vode. Výsledná para ktorá sa rozptýli po miestnosti tak bude úplne čistá a bezpečná.

BlitzWolf BW-SH3

Neustále zvlhčovanie

Zvlhčovač dokáže vďaka zodpovedajúcim senzorom v zariadení automaticky rozpoznať kvalitu vzduchu a podľa toho prispôsobiť svoju činnosť. Od úplného vypnutia v prípade vysokej vlhkosti až po zvýšenú prevádzku v suchom počasí. Tým ťa odbremení od neustálej kontroly vlhkosti a ty si tak môžeš vychutnávať len kvalitný a čistý vzduch.