Inteligentná váha Blitzwolf BW-SC3 okrem indikácie tvojej hmotnosti zmeria aj mnoho ďalších parametrov tvojho tela.

Blitzwolf BW-SC3

BlitzWolf BW-SC3 kúpiš za dobrú cenu na EU sklade

V spolupráci s obľúbeným eshopom Banggood sme pripravili pre teba špeciálny kupón. Túto smart váhu od Blitzwolfu kúpiš za 23 eur na EU sklade s dodaním do niekoľkých dní.

BlitzWolf BW-SC3 na EU sklade za 23 EUR

code: BGSEXP154
link: https://www.banggood.com/custlink/DK3d4LlYrH
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia BlitzWolf BW-SC3

MateriálSklo + ABS
Rozmery300 x 300 x 22 mm
Váha1,47 kg
RozhranieUSB 
Prevádzkové napätieDC 3.7V
Zdroj115mA
Kapacita batérie7,000mAh
Bezdrôtové rozhranie2.4GHz
Typ obrazovkyLED
Škála váhy5-180 kg
Jednotky váženiakg, lb, st
Typ ovládaniaApp
CertifikátyCE, RoHS

Meranie až 13 rôznych údajov

Smart váha Blitzwolf BW-SC3 bude merať nielen tvoju hmotnosť, ale aj ďalšie parametre tvojho tela, ako napríklad BMI, čistú telesnú hmotnosť, množstvo tuku a vody v tele, svalovú hmotu, fyzický vek a mnoho ďalších.

Blitzwolf BW-SC3

Sleduj svoj pokrok v aplikácii

Vďaka možnosti spárovania s aplikáciou, môžeš v aplikácii ľahko sledovať svoj pokrok. Váha má vstavaný 2,4 GHz modul Wi-Fi, ktorý poskytuje stabilné pripojenie k tvojmu smartfónu.

Blitzwolf BW-SC3

Najvyššia kvalita

Pokročilá technológia zaisťuje presné meranie. Váha má veľmi citlivý senzor, ktorý umožňuje presné váženie osoby, ktorá na nej stojí, s presnosťou 100 gramov.

Blitzwolf BW-SC3

Váha môže zdieľať údaje iba s tvojím smartfónom alebo všetkými pripojenými zariadeniami. Môžeš sa rozhodnúť, kto bude dostávať informácie o tvojích meraniach.

Blitzwolf BW-SC3

Váha má vstavanú 7 000 mAh batériu, ktorú nabíjame káblom USB a je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu vyzerá veľmi štýlovo.