Na Banggoode pribudlo do portfólia BlitzWolf stoličiek nové herné kreslo z označením BlitzWolf BW-GC4. Toto kreslo je ideálne nielen ako herná stolička, alebo rovnako ako aj kancelárske kreslo.

BlitzWolf BW-GC4

Kreslo BlitzWolf BW-GC4 teraz vo výhodnej cene na EU sklade

Populárne BlitzWolf kreslá ponúka na svojom známy e-shope Banggood. Vďaka spolupráci sme pre teda dokázali získať skvelý kupón, kde BlitzWolf BW-GCD4 kúpiš len za 75 EUR s rýchlym dodaním do 2-5 pracovných dní.

Kreslo BlitzWolf BW-GC4 len za 75 EUR na EU sklade ✅

✂️ BGNEWGC4
➡️ http://bit.ly/blitzwolfGC4
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest


Vďaka pohodlnému polstrovanému sedadlu a o niečo menším rozmerom na rozdiel od ostatných BlitzWolf stoličiek je ideálne aj pre tvoje deti a tínedžerov. Aj preto sa výrobca rozhodol zvoliť pre tento model moderné farby, dokonca aj s maskáčovým vzorom.

Nastaviteľná výška sedadla a 360 ° otáčanie

Výškové nastavenie je v rozmedzí 42-52 cm, s priemerom sedadla 50 cm. Konštrukcia hernej stoličky je z pevného a odolného kovového rámu. Nechýba ani 360 ° otáčanie a polstrované lakťové opierky rúk.
Výrobca udáva maximálnu hmotnosť 160 kg, avšak rovnako ako pri BlitzWolf BW-GC3 odporúčame pre maximálne 120-130kg chlapov. Stolička by síce zniesla aj vyššiu hmotnosť, ale v konečnom dôsledku by sa to odzrkadlilo na jej životnosti aj tvojom pohodlí.

Jednoduché krivky v ergonomickom dizajne

Povrch hráčskeho kresla je z PU (imitácia kože) a sieťoviny, vďaka ktorým je kreslo nielen pohodlné, ale aj priedušné. BlitzWolf BW-GC4 na rozdiel od ostatných BlitzWolft stoličiek disponuje, podľa nášho názoru, najpohodlnejšími opierkami rúk. Dĺžka lakťových opierok je skvele prispôsobená na prácu za stolom, s možnosťou vyklápania nahor. Integrovaná bedrová opierka je zasa ideálne pre hranie dlhých hier či prácu za počítačom.

Nechýba ani funkcia vysokého sklonu operadla chrbta, s ktorým sa budeš môcť hojdať tam a späť. Na rozdiel od vyššie spomínanej BlitzWolf BW-GC3 ide toto hompáľanie úplne plynulo a ľahko. Môžeš sa tak aspoň trošku zrelaxovať počas rušných dní v práci alebo popri škole.

BlitzWolf BW-GC4