BlitzWolf rozšíril portfólio svojich hráčskych stoličiek o nový model BW-GC3. Pohodlná stolička, ktorú určite oceníš aj ako kancelárske kreslo je teraz dodávaná až v 5 farbách! Vybrať si môžeš spomedzi ružovej, sivej, červenej, oranžovej alebo modrej.

BlitzWolf BW-GC3

BlitzWolf BW-GC3 na EU sklade a za výhodnú cenu

Ale späť k BlitzWolf BW-GC3. Ako určite vieš, populárne BlitzWolf kreslá ponúka na svojom e-shope Banggood. Vďaka spoločnej spolupráci sme tak pre teba získali skvelý kupón, s ktorým kúpiš túto stoličku /kreslo len za 71 EUR a to na EU sklade. Doručenie môžeš očakávať do 2-5 pracovných dní.

BlitzWolf BW-GC3 na EU sklade len za 71 EUR ✅

✂️ BGNEWGC3
➡️ http://bit.ly/blitzwolfGC3
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Výrobca udáva maximálnu nosnosť tohto hráčskeho kresla do 160kg, avšak odporúčame pre maximálne 120-130kg bujakov. V prípade, že si o niečo silnejší chlap, odporúčame ti BlitzWolf BW-GC5 o ktorom sa viac dočítaš v našom článku.

Ergonomický dizajn v spojení s kvalitným materiálom

Dizajn samotného kresla je v obľúbenom, pretekárskom štýle. Vďaka vysokému operadlu chrbtice sadne skvele aj relatívne vyšším hráčom. BlitzWolf BW-GC3 upravil výrobca tak, že rozšíril sedaciu časť, pre ešte väčšie pohodlie.
Materiál kresla z PU (imitácia kože) a priedušnej sieťoviny je naozaj príjemný. Špeciálne ho máme radi vďaka jeho odolnosti voči opotrebovaniu a veľmi ľahkému čisteniu. Nechýbajú ani polstrované operadlá na ruky, ktoré na rozdiel od BlitzWolf BW-GC5 nie sú skrátené a ponúkajú ti tak oporu na celé predlaktia a lakte.

Nastaviteľná výška sedadla a 360 ° natáčanie

Vďaka nastaviteľnej výške sedadla v rozmedzí 46-56 cm sa nemusíš báť, že by kreslo nezapadlo k výške tvojho stolu. Samotná konštrukcia BlitzWolf BW-GC3 je stabilná a pôsobí naozaj odolne.
Počas rušných pracovných dní určte oceníš funkciu vysokého sklonu operadla. Vďaka nej sa môžeš hojdať tam a späť a príjemne si tak oddýchnuť.
To čo nám osobne trošku chýba, je výklopný vankúšik na nohy. Avšak, vzhľadom k tomu že BlitzWolf radí toto kreslo k herným a my si dovolíme tvrdiť že aj kancelárskym stoličkám, je to úplne pochopiteľné.

BlitzWolf BW-GC3

Dvakrát meraj, potom kupuj

Aj napriek celkom širokým rozmerom, je lepšie kreslo premerať, kým sa rozhodneš pre jeho kúpu. Ako sme načrtli už vyššie, kreslo podľa nášho názoru nie je vhodné pre silnejších bujakov, ktorý majú viac ako 130kg. Kreslo by to síce zvládlo, avšak v konečnom dôsledku by to mohlo značne znížiť jeho životnosť.

Ak sa ťa však tento fakt netýka, sme si istí, že vďaka jeho pohodlnému a mäkkému polstrovaniu si ho naozaj obľúbiš. Rozšírená sedacia časť stoličky bol výborný, ktorý ešte viac umocnil pocit z relaxu.

Pozri si našú recenziu