Nová bezdrôtová nabíjačka do auta BlitzWolf BW-CW4 je ideálna pre majiteľov iPhonov rady 12 a vyššie. Disponuje indukčným nabíjaním Qi, ktoré zaistí rýchle a bezpečné nabíjanie Iphonu. Vďaka magnetickému panelu (známeho ako magsafe) zostane tvoj telefón pevne pripevnený, či už je cestá rovná alebo hrboľatá.

BlitzWolf BW-CW4

Skvelá cena na EU sklade populárneho eshopu Banggood

V spolupráci s obľúbeným eshopom Banggood sme pripravili špeciálnu promo cenu. Túto magsafe nabíjačku do auta kúpiš len za 9 EUR, čo je naozaj skvelá cena. Doručenie je bez colných poplatkov približne do 2-7 pracovných dní.

Qi magsafe nabíjačka BlitzWolf BW-CW4 len za 9 EUR na EU sklade

kupón: BGf94cff
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/DD3RsIhPYw
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácie

výrobcaBlitzWolf
ModelBW-CW4
KompatibilitaiPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max a rada iPhone 13
VstupUSB-C – DC 5V-12.0V=2A max
VýstupiPhone 15W, ostatné 7.5W (Max)
Uchyteniena vetracom otvore
Typ nabíjaniaIndukcia, Qi
Vzdialenosť bezdrôtového nabíjania2-5 mm
Podporované ochranné obalyMagnetické
Váha85 g
MateriálABS+zrkadlo
Protection systemsOchrana proti prehriatiu, prepäťová ochrana, ochrana proti skratu a detekcia cudzích predmetov
Rozmery62.6 x 95.9 x 8.6 mm

Stabilné nabíjanie

Ako sme spomenuli už v úvode, vďaka magnetickému panelu sa tvoj iPhone udrží pri akomkoľvek povrchu vozovky. Držiak má zabudované indukčné nabíjanie 15 W, ktoré rýchlo nabije tvoj Iphone za relatívne krátky čas. Toto nabíjanie je prepojené pomocou USB-C káblu.

BlitzWolf BW-CW4

BlitzWolf BW-CW4 pripojíš kedykoľvek

Držiak nabíjačky je určený pre upevnenie na vetracom otvore. Vďaka správnemu umiestneniu tak môžeš ovládať svoj telefón pomocou jednej ruky a mať ho na prehľadnom mieste. Aby toho nebolo málo, aj samotný nabíjací panel môžeš otočiť o 360 stupňov!

BlitzWolf BW-CW4

Bezpečnosť na prvom mieste

Zariadenie má množstvo bezpečnostných prvkov. Vďaka ním sa nemusíš báť, že by sa tvoj telefón prehrial, dostal skrat alebo inak poškodil nadprúdom. Nesmieme zabudnúť ani na systém FOD (Foreign Object Detection). Tento systém dokáže nájsť rôzne nežiadúce predmety či nečistoty a zaistiť efektívny výkon. Musíme uznať, že držiak BW-CW4 predstavuje skutočnú kombináciu spoľahlivosti a bezpečnosti!