Do predaja na Banggoode vstúpil nový nástenný automatický dávkovač mydla s LED displejom pod názvom Xiaowei X5s. Tento nový dávkovač je mimoriadne ľahký a malý, dodávaný aj v elegantnom čiernom prevedení.

Xiaowei X5s

Automatický dávkovač mydla Xiaowei X5s kúpiš na EU sklade mimoriadne výhodne

Xiaowei X5s kúpiš na populárnom eshope Banggood a my sme si pripravili pre teba perfektný kupón. Cena je len 19 EUR a dodanie je do 2 – 5 pracovných dní.

Automatický dávkovač mydla Xiaowei X5s len za 19 EUR ✅

✂️ BGFE17Q3
➡️ https://www.banggood.com/custlink/3GDhZB044V
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Zdravšie a hygienickejšie umývanie rúk

Xiaowei X5s je ideálnym pomocníkom kvôli jeho infračervenému senzoru, vďaka ktorému sa dávkovača nebudeš musieť dotýkať. Stačí jednoducho priložiť ruku a dávkovač ti nastaví penu podľa tvojho želania.
Takáto jemná a mäkšia pena lepšie priľnie k povrchu pokožky a tým očistí tvoje ruky dôkladnejšie.

Xiaowei X5s

Vstavaná batéria

Určite ťa potešíme, keď ti oznámime, že tento dávkovač ma vstavanú nabíjaciu batériu. Túto lítiovú batériu môžeš nabíjať pomocou portu typu USB C. Vďaka jednoduchému dizajnu a dlhej životnosti batérie, predstavuje pohodlné a ekologické riešenie pre tvoju domácnosť.

Xiaowei X5s

Napriek jeho menším rozmerom je skvelé, že aj samotný zásobník mydla je pomerne veľký (280ml). Nie je preto potrebné, aby si ho často dopĺňal.

Xiaowei X5s

Xiaowei X5s je vďaka kompaktným rozmerom ideálny pre upevnenie v kúpeľni či kuchyni. Upevniť ho môžeš pomocou zadného panelu, ktorý má samostatný dizajn. LED displej ti ponúka pohľad na teplotu v miestnosti a aj stav batérie.

Xiaowei X5s

Sme si istí, že tento gadget je rovnako skvelým darček pre tvojich blízkych či rodinu. Ak teda premýšľaš nad praktickou pozornosťou pre druhých, tento produkt stojí za zváženie. V tomto pandemickom období, poteší dvojnásobne!