Spoločnosť 70mai vyrába pre xiaomi doplnky najmä do auta a predovšetkým kamery. 70MAI A800 je noovinkou a ponúkne najmä kvalitnejšie rozlíšenie ale aj mnoho iného.

Čoskoro skvelá cena na Banggoode

V spolupráci s eshopom Banggood pripravujeme špeciálnu cenu počas výpredajov 11.11 na túto auto kameru.

Xiaomi 70MAI A800 4K čoskoro

➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/m3vRVIvhmq
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest
🟢 ZAPOJ SA DO VEĽKEJ NOVEMBROVEJ SÚŤAŽE 🟢

Špecifikácia 70MAI A800 4K

žnačka70MAI
ModelA800
rozmery produktu36.3 x 59.8 x 88.8mm
ProcesorHisilicon Hi3559V200
Rozlíšenie3840 x 2160
SenzorSony IMX 415
Kamera7 sklíčok, full glass lens + F1.8 infračervený filter 140 ° širokouhlý
Obrazovka3.0″
Podpora app.Android 4.4, iOS 8.0 a vyšší
Rozšíriteľná pamäťpodpora 32GB alebo vyššia, čítanie a zápis U1 (UHS-1) alebo vyššie (kvôli 4K kvalite obrazu)
kapacita batérie500mAh
Wi-fiWifi IEEE 802.11 b / g / n


Výhody auto kamery 4K 70MAI A800

Model 70MAI A800 je vybavený ultra vysokým rozlíšením 4K s možnosťou nahrávania vpredu aj vzadu. Oproti minulej verzií má zabudovanú technológiu GPS a ovládač ADAS (elektronický systém, ktorý pomáha šoferovi pri parkovaní a jazdení).

Minimalistický vzhľad, jednoduchá inštalácia

Čo sa týka vzhľadu, tak kamera70MAI A800 ma krásny minimalistický dizajn, textúra je dosť podobná starým modelom televízorov. Striebornošedý objektív robí fotoaparát prémiovejším a kvalitnejším. Na prednej strane je 3″ IPS displej, 4 tlačidlá či funkcia intuitívneho zobrazenia. Na ľavej strane je napájací konektor, konektor na zadnej strane objektívu, slot na kartu micro-SD a na pravej strane je tlačidlo napájania.

70MAI A800

Na spodnej strane je odnímateľná pevné telo, ktoré uľahčuje a urýchľuje inštaláciu. Okrem toho je veľkosť kamery 70MAI A800 tiež pomerne kompaktná, iba 36,3 x 59,8 x 88,8 mm. Vďaka kompaktnosti umožňuje používateľovi ľahko rozobrať a umiestniť kameru do uložneho pristoru.

Kvalita obrazu 4K

Pravdepodobne najzaujímavejším zlepšením 70MAI auto kamery je rozlíšenie 3840 x 2160P a nahrávanie vo vysokom rozlíšení UHD, vďaka čomu je kvalita obrazu 4K počas celej cesty mimoriadne jasná a detailná. Výkonný dvojjadrový procesor Hisilicon Hi3559V200 podporuje duálne vstupy snímačov a novú výstupnú technológiu kódovania obrazu na spracovanie ultra ostrej kvality obrazu 4K pri vysokej rýchlosti.

Nový objektív Sony IMX415 STARVIS je vybavený snímačom nočného videnia 1 / 2,8 palca pre nočné videnie, ktorý optimalizuje štruktúru v prostredí so slabým osvetlením a poskytuje tak detailnejšie a jasnejšie zachytené snímky v noci. Sedemvrstvový sklenený objektív s vysokou priepustnosťou zabezpečí, že každý lúč prechádza cez neobmedzený objektív a poskytuje tak jasnejší video záznam. Veľká clona F1,8 navyše poskytuje dobrú absorpciu svetla a minimalizuje tmavé miesta.

Rozsiahle možnosti duálneho nahrávania vpredu aj vzadu

Auto kamera 70MAI A800 s rozlíšením 4K prichádza aj s verziou pre nahrávanie spätnej kamery. IPS displej s vysokým rozlíšením je možné podľa potreby prepínať tam a späť, a tak ziskať v reálnom čase záznam čo sa deje vpredu aj vzadu. Zadná kamera sa veľmi ľahko inštaluje do zadného skla a poskytne obraz v rozlíšení Full HD 1080P. Disponuje širokouhlou kamerous rozsahoml 130 stupňov a dokáže pokryť až 3 jazdné pruhy.

Rozsiahle možnosti duálneho nahrávania vpredu aj vzadu

Technológie GPS a ADAS

Okrem schopnosti zaznamenávať mimoriadne ostrú kvalitu obrazu je auto kamera 70MAI obzvlášť prominentná s technológiou GPS a asistenciou vodiča ADAS. V Prípade technológie GPS umožňuje kedykoľvek a kdekoľvek ukladať presnejšie údaje, merať rýchlosť, fotografovať cesty, vysielať hlas v reálnom čase.

Asistencia vodiča ADAS medzitým dokáže predvídať okolie vozidla, hlasové pokyny pred kolíziou na začatie vpred, vybočenie z jazdného pruhu. Teda z aznamenáva nielen údaje o jazde a čase. Zobrazenie stavu cesty v reálnom čase aj ako je napríklad stav jazdy predchádzajúceho vozidla.

24-hodinové možnosti monitorovania parkovania.

24-hodinové možnosti monitorovania parkovania.

Auto kameru môžeš nastaviť v režime parkovacieho sledovania. Kamera tak dokáže nepretržite monitorovať stav vozidla a v prípade kolízie dokáže automaticky zaznamenávať video. Najmä v prípade kolízie sa video o kolízii uloží osobitne a zaznamená do slučky, ktorá sa neprepíše samotnou kamerou.