Hneď začiatkom týždňa nás Xiaomi opäť prekvapilo jedným z tých praktických produktov, ktoré potešia asi každú domácnosť. Tentokrát na crowfundingovej platforme Youpin môžeš postrehnúť parný elektrický mop, ktorý eliminuje 99,99% baktérií a mikróbov.

Tento nový mop disponuje rozmermi 260x210x1,130 mm a hmotnosťou 3 kilogramy. Jeho samotný čistiaci systém je založený na vodnej pare. Vďaka svojej vysokej teplote a frekvencii vibrácií je schopný odstrániť akékoľvek stopy nečistôt z podlahy tvojho domu, ktorý navyše skvele vydezinfikuje.
A keďže ide o parný elektrický mop, ktorý má vysokofrekvenčný systém až 1 000 úderov za minútu, tak je kombinovaný spoločne so systémom horúcej pary. Teplota môže dosiahnuť až 100°C, čo ti ešte viac uľahčí odstraňovanie nečistôt z rôznych povrchov.

parny elektricky mop

Parný elektrický mop, ktorý čistí a dezinfikuje

Vďaka systému horúcej pary je schopný eliminovať 99,99% baktérií a mikróbov prítomných v tvojom dome. Tento mop teda predstavuje skvelý spôsob, ako môžeš svoj domov nielen vyčistiť, ale aj dezinfikovať a sterilizovať.

Aby sme nezabudli dodať, nový elektrický mop, ktorý Xiaomi predáva na crowfundingovej stránke Youpin, má 270 ml nádržku na vodu, 6,5 metra dlhý kábel a teleskopickú tyč, ktorá sa dokáže otáčať o 270°, aby sa pohodlne dostala do každého rohu.

parny elektricky mop

Cena a dostupnosť

Parný elektrický mop sa začal predávať na „Youpine“ za 499 juanov, čo je v prepočte približne 63 Eur. Momentálne sa predáva iba na domácom čínskom trhu. Pravdepodobne začiatkom budúceho roka sa dostane tento parný mop do predaja aj na populárnych čínskych eshopoch ako je Aliexpress alebo Banggood.

zdroj: xiaomiadictos