Bezdrôtový nabíjací stojan Xiaomi Mi 100W, to je názov novej bezdrôtovej nabíjacej základne Xiaomi, ktorá bola v tichosti uvedená na trh v Číne. Umožňuje bezdrôtovo nabíjať neuveriteľnou energiou takmer okamžite akékoľvek kompatibilné zariadenie.

Xiaomi Mi 100W bezdrôtový nabíjací stojan sa vyznačuje atraktívnym a elegantným dizajnom. Vyzerá úplne inak ako iné bezdrôtové nabíjačky a umožňuje nabíjanie, či už horizontálne alebo vertikálne.

Xiaomi Mi 100W

Bezdrôtový nabíjací stojan Xiaomi Mi 100W, prémiovejší dizajn s integrovaným ventilátorom

dizajn tejto novej bezdrôtovej nabíjacej stanice veľmi podobný dizajnu stojanu Mi 80W pre bezdrôtové nabíjanie. V tomto prípade sa spoločnosť Xiaomi rozhodla pre materiály, ako je plast a sklo TPU, čo vo výsledku znamená, že nabíjacia stanica je nielen atraktívna, ale aj z hľadiska materiálov oveľa drahšia ako ostatné.

Okrem toho, že sa dívame na stnanicu bezdrôtového nabíjania, ktorá upúta atraktívnym dizajnom, ale aj svojím výkonom. Integruje v sebe inteligentný systém regulácie teploty, ktorý je kombinovaný s malým integrovaným ventilátorom s tichým chodom.

Xiaomi Mi 100W

V súčasnej dobe je Xiaomi Mi 100W bezdrôtový nabíjací stojan v predaji iba v Číne za cenu 599 juanov, čo je približne 78 eur. je pravdepodobné, že ho čoskoro uvidíme aj na populárnych eshopoch ako je Banggood alebo Aliexpress.

Zdroj: xiaomiadictos