Na Banggoode pribudla nová, praktická teplovzdušná sušička Mofei MR6255. Ideálna je nielen na sušenie ovocia či zeleniny, ale aj iných potravín ako sú mäso či bylinky. Disponuje 360° ventilačným systémom, celokovovou dutinou a elektronickou sondou kontroly teploty.

Teplovzdušná sušička Mofei

Teplovzdušná sušička Mofei za skvelú cenu na EU sklade

Vďaka spoločnej spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba získali skvelý kupón, s ktorým kúpiš túto sušičku len za 65 EUR na EU sklade s doručenímdo 2-5 pracovných dní.

Mofei MR6255 na EU sklade len za 65 EUR ✅

✂️ BGCOMK473
➡️ https://www.banggood.com/custlink/GvKhZBmrjO
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Zdravé jedlo začína praktickým snackom

Sušené ovocie zakúpené v obchodoch obsahuje častokrát veľa prídavných látok či cukru. Avšak teraz, budeš mať vďaka teplovzdušnej sušičke Mofei na výber. Je len na tebe, či preferuješ sušené ovocie, mäso, alebo zeleninu. Môžeš ju dokonca využiť na rôzne sušené byliny.
Vnútorná vzduchová štruktúra je rovnomerne vyhrievaná tak, aby zaistila čo najlepší sušiaci účinok. Tento 360 ° ventilačný systém sa zvykne označovať aj ako 3D ohrev.

Rozmanitosť chuti

Cirkulujúci tok teplého vzduchu nielenže vysuší potraviny, ale zároveň zachová ich pôvodnú chuť. Celokovové vnútro výrobca zvolil aby eliminoval zápach a zároveň sa sušička ľahko čistila. Nechýba ani kovová odkvapkávacia plocha či protišmykové zaistenie. Bezpečné uzamknutie dvierok je zabezpečené vďaka magnetickému spínaču.

Inteligentná regulácia teploty

Potraviny dokážeš sušiť na 4 kovových mriežkach. Pomocou otočného gombíka môžeš plynulo nastaviť čas sušenia v rozmedzí 1-24 hodín. Teplotu si môžeš zvoliť v rozmedzí 35-80 ° C.
Morfei ma zabudovanú aj elektronickú sondu kontroly teploty. Tá presne detekuje teplotu v sušičke a zároveň tým riadi ohrev, vďaka čomu je jej teplotný rozdiel regulovaný na ± 3 ℃.

Teplovzdušná sušička Mofei

Aby si sa nepopálil, keď budeš vyberať horúcu kovovú mriežku, tak teplovzdušná sušička Mofei disponuje automatickým chladením. Inými slovami, v prípade že aj po uplynutí nastaveného času bude teplota v sušičke príliš vysoká, ohrievacia trubica sa zastaví. Ventilátor však bude aj naďalej pokračovať v práci, až kým teplota v sušičke neklesne na 45 ° C

Teplovzdušná sušička Mofei