Skoro každý deň ti crowdfundingová platforma od Xiaomi ponúkne nejaký zaujímavý produkt. Príkladom toho je tento sušič Sothing Zero-One, dezinfekčný prostriedok a odstraňovač zápachu z obuvi v jednom. Navyše, teraz ho môžeš kúpiť výhodne na EU sklade eshopu Banggood.

Sothing Zero-One na EU sklade vo výbornej cene

Na obľúbenom čínskom eshope Banggood sme objavili dokonca skvelú ponuku na tento susiš. Kúpiš ho v špeciálnej promo cene za 11 EUR s dodaním do 10 pracovných dní. Ak ale zvolíš prepravu EU Priority Mail, produkt ti dorazí do 3-5 pracovných dní.

Sothing Zero-One na EU sklade len za 11 EUR ✅

➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KKvd5bTM5g
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Tento model dokáže spoľahlivo odstrániť zápachy, ktorým sa pri pravidelnom používaní topánok nevyhneš. To, čo ale skutočne oceníš najmä v tomto počasí je jeho schopnosť vysušiť topánky. Vďaka tomu nielen eliminuješ vlhkosť vo vnútri topánky, ale najmä a zároveň, znížiš možnosť tvorby plesní a mikróbov.

Sothing Zero-One

Ovládanie je skutočne jednoduché. Všetko čo musíš urobiť je iba pripojiť ho do elektrickej zásuvky a počkať do rána, kým sa ti počas noci topánky vysušia a vďaka dezinfekčným účinkom odstráni zápach. Samotný model je schopný generovať teplo až do 150°C, čím znižuje vlhkosť vo vnútri, eliminuje tvorbu baktérií a následne eliminuje nepríjemný zápach.

Sothing Zero-One

Veľkosť sušiča Sothing Zero-One Je je 170x71x29mm a váha príjemných 265 gramov. K dispozícii je v bielej alebo fialovo modrej farbe.