Len pred pár mesiacmi predstavilo Xiaomi pod podznačkou Redmi svoj úplne prvý notebook s AMD procesormi. V súčasnosti, do predaja prináša najvýkonnejší RedmiBook 14″ AMD Ryzen Edition s doručením aj do Európy.

RedmiBook 14" s AMD Ryzen 7

Historicky najnižšia cena pre Ryzen 7

Skvelý RedmiBook 14″ vo verzii s AMD Ryzen procesormi zaradil do ponuky práve populárny a spoľahlivý čínsky internetový predajca Banggood. Nezabudol ani na obľúbené zľavové kupóny, vďaka ktorým sú ceny oveľa výhodnejšie.

Vďaka EU Priority Line doprave ti tovar doručia úplne zadarmo a nemusíš sa báť žiadnych ďalších poplatkov navyše. DPH a clo za teba vyrieši predajca a tak je kupónová cena produktu pre teba už konečná.

RedmiBook 14″ a AMD Ryzen

Konektivita a vzhľad ostali nemenné. Dizajn notebooku naďalej ponúka kovové telo so 14″ Full HD displejom, ktorý zaberá až 81,2% svojej steny. Nechýbajú ani plnohodnotné porty pre USB a HDMI.

Výnimkou nie je ani absencia Windows 10 Home, 46 Wh batéria a PCIe SSD disk.

Váha notebooku je tiež veľmi príjemná, predstavuje 1,5 kg.

Čo sa týka nového hardvéra, producent predstavil celkovo 4 verzie. V najlacnejšej podobe sa predkladá 8 GB RAM + 256 GB úložiska a procesor Ryzen 5 3500U alebo rovnaký procesor piatej rady a 512 GB úložiska.

Ďalšia rada ponúka drahšiu, ale výkonnejšiu verziu s 8 GB RAM + 512 GB úložiskom a procesorom Ryzen 7 3700U

Najlepšie vybavený kúsok predstavuje Ryzen 7 3700U, vybavený s 16 GB RAM + 512 GB SSD úložisko.

16 GB RAM + 512 GB

Tieto novinky sú doplnené grafickými čipmi od AMD, Radeon Vega. Ôsmu generáciu grafického čipu získa dvojica modelov s procesorom Ryzen 5. Výkonnejšia dvojica Ryzen 7 sa od AMD môže tešiť desiatej generácii grafického čipu.

Osobne nás veľmi potešilo rýchle nabíjanie 1C, vďaka ktorému vieš zariadenie nabiť na 50% už za 35 minút. Skvelý bonus predstavuje aj podpora profesionálneho zvuku DTS audio.Operačný systém Windows 10 Home je dostupný len v čínskom jazyku a preto bude nutná jeho reinštalácia. Avšak vďaka oficiálnemu návodu to bude jednoduché.

zdroj: Banggood

87 Replies to “RedmiBook 14″ s AMD Ryzen 7 a 16 GB RAM s neporovnateľným pomerom výkonu a ceny už za 600 eur”

 1. Spätné upozornenie: Supernatural Magick
 2. I am really delighted to glance at this blog
  posts which includes lots of useful data, thanks for providing these
  kinds of data.

 3. Hola! I’ve been following your web site for some time now
  and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from Austin Texas!

  Just wanted to tell you keep up the excellent job!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.