Na globálny trh príchádzajú nové slúchadlá Redmi Buds 3 Pro, ktoré disponujú akívnym podláčaním okolitého hluku (ANC, active noise cancellation).

Redmi Buds 3 Pro ako najlepšie slúchadlá v pomere kvalita / cena

Redmi Buds 3 Pro zažívajú debut na globálnom trhu ako slúchadlá s najlepším pomerom kvalita / cena. Aktívne potlačenie hluku, bezdrôtové nabíjanie alebo výdrž až 28 hodín na jedno nabitie sú len niektoré, zo silných stránkoch týchto bezdrôtových slúchadiel.

Redmi Buds 3 Pro

Ak si pamätáš, tak Redmi Buds 3 pro boli pred nedávnom predstavené v Číne pod názvom Redmi AirDots 3 Pro ale až teraz ich spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila pre globálny trh.

Čo vlastne Redmi Buds 3 Pro ponúknu?

Nové slúchadlá Redmi Buds 3 Pro disponujú 9 mm dynamickými meničmi, čím poskytujú vynikajúcu kvalitu zvuku. V kombinácii s technológiou pripojenia Bluetooth 5.2 disponujú slúchadlá latenciou iba 69 ms.

Redmi Buds 3 Pro

To však nie je všetko. Tieto nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi pridávajú pokročilý systém aktívneho potlačenia hluku (ANC), ktorý je schopný znížiť okolitý hluk až o 35 dB. Redmi Buds 3 Pro preto využívajú v každom slúchadle celkovo 3 mikrofóny.

Redmi Buds 3 Pro

Pokiaľ chceme hovoriť o výdrži, tak Redmi Buds Pro 3 sú schopné ponúknuť až 6 hodín výdrže batérie na jedno nabitie. Vďaka nabíjaciemu puzdru, ktoré podporuje aj bezdrôtové nabíjanie, sa navyše výdrž predĺží až na 28 hodín.

Redmi Buds 3 Pro

Okrem spomenutých funkcií a výhod týchto bezdrôtových slúchadiel, tak Buds 3 Pro sú schopné automatickej integrácie s MIUI. V balení nájdeme niekoľko rôznych veľkosti „štuplíkov“ a hmotnosť každého slúchadla nepresahuje 4,9 gramu.

Redmi Buds 3 Pro

Kde ich môžeš kúpiť ?

Skvelou správou je, že na Aliexpress nájdeš už prvé ponuky pre tieto slúchadlá. Očakáva sa odosielanie niekde v polovičke Augusta (srpen). Aktuálna cena v predpredaji sa pohybuje na úrovni 47 EUR vrátane 20% dane, ktorá sa ti priráta v košíku. V tomto pripáde sa už nemusíš báť, že ti balík pozastavia na colnici kvôli poplatkom.

zdroj: aliexpress