Nový soundbar značky BlitzWolf prichádza na trh s vynikajúcou kvalitou zvuku a úžasným vizuálnym zážitkom. BlitzWolf BW-GS3 ponúka neuveriteľne silné basy a moderný dizajn. Je vybavený RGB podsvietením a vďaka USB a AUX vstupom môžeš jednoducho pripojiť tvoju pamäťovú kartu alebo iné zariadenie s tvojou obľúbenou hudbou.

BlitzWolf BW-GS3

BlitzWolf BW-GS3 s výborným kupónom na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshpom Banggood sme pripravili pre teba výborný kupón na tento produkt. Vďaka nemu cena klesne na 21,89 eur. Bezpečná doprava EU Priority Mail je v cene 2,48 eur s doručením do 2-5 dní.

BlitzWolf BW-GS3 na 🇪🇸 sklade len za 21,89 eur

kupón: BGf2c469
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/GK3RQ3c7bb
ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Dva kanály a dva reproduktory

S dvoma výkonnými reproduktormi si môžeš vychutnať neuveriteľné zvuky, kedykoľvek budeš chcieť. Výkonné basy ti poskytnú zážitok ako nikdy predtým. Určite to oceníš najmä pri skvelých filmoch, či hudobných večeroch s kamarátmi či rodinou.

BlitzWolf BW-GS3

360° stereo zvuk

Vďaka čistému zvuku šíriaciemu sa o 360° a podsvieteniu RGB sa budeš cítiť ako v kine vo svojom vlastnom dome. Inými slovami, s týmto reproduktorom zažiješ dokonalú integráciu zraku a sluchu.

BlitzWolf BW-GS3

Široká kompatibilita

Reproduktor značky BlitzWolf je zariadenie typu plug-and-play, čo znamená, že nevyžaduje inštaláciu žiadnych ovládačov. Stačí ho zapojiť do televízora alebo počítača a okamžite si môžeš vychutnať vysoko kvalitný zvuk.

Vysokokvalitné materiály

Určite ťa potešíme tým, že materiál použitý na výrobu reproduktora je prachotesný a odvádza teplo. Vďaka týmto funkciám sa nemusíš obávať zbytočného znečistenia alebo prehriatia. Vynikajúci dizajn reproduktoru sa navyše perfektne hodí do každého interiéru.

BlitzWolf BW-GS3