Spomedzi najrôznejších smartfónov, ktoré na trh uviedla spoločnosť Apple, sa nový iPhone 12 mini javí ako najatraktívnejší zo všetkých. Aj keď iPhone 12 a 12 Pro pôsobia rovnako lákavo, nový kompaktný iPhone spôsobil, že spoločnosť Xiaomi zvažuje aj uvedenie vlastného smartfónu.


Lu Weibing, generálny riaditeľ spoločnosti Redmi naznačil, že ho nový iPhone 12 mini skutočne zaujal. Dôvodom je najmä to, že veľmi dobre vie, aké je náročné vyrobiť smartfón so zmenšenými rozmermi. Dôležité je, aby bolo možné do jeho vnútra integrovať všetok potrebný hardvér. Aj keď spoločnosť Xiaomi už mala svoj vlastný rad kompaktných smartfónov, na „SE“ sa postupne zabudlo.

Status generálneho riaditeľa Redmi: „mini z Redmi, ale výdrž batérie na úkor skvelých …“

Status generálneho riaditeľa Redmi


Nový iPhone 12 mini môže spôsobiť návrat série SE od spoločnosti Xiaomi

Po nových vyhláseniach generálneho riaditeľa Redmi sa Xiaomi rozhodlo opäť zvážiť možnosť, že sa séria SE znovu objaví medzi jej širokým katalógom smartfónov.
Aj keď rad Mi 9 predstavoval svoj kompaktný Xiaomi Mi 9 SE, jeho nasledovník, rad Mi 10 sa rozlúčil s týmito malými prístrojmi. Pritom, podľa mnohých by sa práve tieto malé smartfóny mohli vrátiť opäť pod záštitu spoločnosť Redmi. A tak by sa stali skvelými zariadeniami s veľkým pomerom kvality a ceny.
To, či „efekt iPhone 12 mini“ nakoniec zmení stratégiu spoločnosti Xiaomi a s príchodom ďalšej vlajkovej lode, Xiaomi Mi 11, firma oživí svoju líniu SE modelom Xiaomi Mi 11 SE, sa dozvieme až pravdepodobne na jar. Rozhodne však niet pochýb o tom, že práve takýto model by potešil veľký počet kupujúcich.

zdroj: Xiaomiadictos

33 Replies to “Po uvedení iPhon 12 mini, Xiaomi prehodnocuje uvedenie nového kompaktného smartfónu”

  1. The next time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I know it was my choice to read, but I actually thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of whining about something that you could fix if you werent too busy looking for attention.

  2. My brother suggested I may like this website. He used to be entirely right. This submit actually made my day. You cann’t consider just how so much time I had spent for this info! Thank you!

  3. Spätné upozornenie: linh tien song dang to
  4. Spätné upozornenie: thuoc khop malaysia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.