Herné slúchadlá BlitzWolf BW-GH1 sú vytvorené pre najlepší herný zážitok. Zvlášť pre pokročilých hráčov, ktorí oceňujú zariadenia v\sokej kvality. Majú LED osvetlenie a štýlový dizajn. Funkcia stlmenia vonkajších zvukov ti umožní relaxovať a počúvať svoju obľúbenú hru.

BlitzWolf BW-GH1

BlitzWolf BW-GH1 kúpiš na českom sklade len za 12,93 eur!

Vďaka spolupráci s populárnym eshopom Banggood ti prinášame jedinečný kupón, s ktorým pri týchto slúchadlách ušetríš niekoľko eur. Cena po zľave je len 12,93 eur a bezpečné doručenie prostredníctvom služby EU Priority mail je zadarmo. Nakupovanie na Banggoode je naozaj bezpečné a nebudeš platiť poplatky navyše. Doručenie môžeš očakávať do 2 až pracovných dní.

BlitzWolf BW-GH1 na EU sklade za fantastickú cenu 12,93 eur

✂️ kupón: BGCCZGH1
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/D33deiWZH4
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia BlitzWolf BW-GH1

VýrobcaBlitzwolf
ModelBW-GH1
Impedancia-42dB
Tenderness108dB
Dĺžka kábla220 cm
Váha410 g
Frekvencia20Hz – 20 kHz
Rozmery216.90 × 219.15 × 99.75 mm
BlitzWolf BW-GH1

Výborný zvuk

Ak sa chceš dostať do hry, slúchadlá BlitzWolf BW-GH1 sú pre teba určite dokonalým riešením. Skvelý zvuk zaisťujú 50 mm meniče, vďaka ktorým budeš mať pocit, že celý svet za tebou neexistuje. Slúchadlá sú zamerané na zachytenie silných vibrácií, ktoré sa podobajú skutočným zvukom. Pokročilý systém vibrácií basov vám umožní rozpoznať každý zvuk. Zostaneš v úžase, keď za chrbtom budeš počuť zvuk krokov svojho nepriateľa.

Premyslený dizajn

Mikrofón je navrhnutý tak, aby ho hráči mohli okamžite nastaviť. Vďaka nemu nestratítia energiu a nervy pre zbytočné ohýbanie a budú v neustálom kontakte s ostatnými hráčmi. Slúchadlá zakryjú celé uši a stlmia všetky nežiaduce zvuky prichádzajúce zvonku. Pútavé osvetlenie RGB dodáva zaujímavý vzhľad a dotvára celý dizajn.

BlitzWolf BW-GH1

Kvalitná konštrukcia

Mäkký a proti poškodeniu odolný materiál zakrýva vnútro slúchadiel. K dispozícii je gombík na úpravu zvuku. Stabilná kovová horná časť spôsobuje menší tlak na hlavu, zatiaľ čo spodná časť ich robí ešte pohodlnejšími. Kábel slúchadiel je potiahnutý silnou a odolnou vrstvou PVC materiálu. Oceľová USB koncovka poskytuje nulovú krehkosť.

BlitzWolf BW-GH1

Univerzálna kompatibilita

Slúchadlá BlitzWolf BW-GH1 je možné pripojiť k akémukoľvek hernému zariadeniu, počítaču alebo alebo konzole napríklad PlayStation alebo Xbox.

BlitzWolf BW-GH1