Xiaomi podľa plánu predstavilo svoj nový POCO M3, ktorý sa so svojimi charakteristikami nachádza niekde medzi Redmi 9 a Redmi Note 9.

POCO M3

S jedinečným dizajnom debutuje nový Xiaomi smartfón ako dokonalý smartphone pre tých, ktorí hľadajú lacné zariadenie, ktoré s ľahkosťou dokáže vykonávať každodenné úlohy.
Jeho procesor a veľká batéria ho odlišujú od ostatných smartfónov v podobnej kategórii. Okrem toho, pri novom POCO M3 určite oceníš najmä jeho vynikajúcu kameru a dvojitý stereofónny reproduktoro.

Poco M3 si môžeš predobjednať práve teraz

V spolupráci s overeným eshopom Banggood sme preteba pripravili zaujímavý kupón na tento Xiaomi smartfón. Cena verzie 4GB + 64GB je 109 EUR a cena bezpečnej prepravy EU Priority Line je 3,56 EUR. Cena verzie 4GB + 128GB je 125 EUR Odosielanie sa očakáva 9.decembra (prosince) tohto roka.

Poco M3 4GB RAM 64GB  len za 109 EUR ✅

✂️ kupón: BGPM364
➡️ https://www.banggood.com/custlink/GmKyPshf48
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Poco M3 4GB RAM 128GB len za 125 EUR ✅

✂️ kupón: BGPM3128
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3DKYVsRTnE
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Xiaomi POCO M3, parametre

Všeobecne sa POCO M3 predstavuje ako tradičný smartfón, ktorého dizajnové línie nám pripomínajú radu Redmi Note 8. Na jeho prednej strane nájdeš výrez v tvare kvapky vody, zatiaľ čo na jeho zadnej strane je pridaný nový dizajn s logom značky a štruktúrovaným povrchom. Celkovo je výsledná váha nového smartfónu 198 gramov.
Jeho obrazovka je typu IPS LCD, v tomto prípade dosahuje 6,53 palca spolu s rozlíšením FHD +, teda 1920 × 1080 pixelov. Snímač odtlačkov prstov, podobne ako pri Xiaomi Mi 10T, nájdeš na bočnej strane telefónu. Samozrejmosťou je ochrana Corning Gorilla Glass a podpora Widevine L1.

POCO M3

Do vnútra Xiaomi pridalo Snapdragon 662, procesor určený pre strednú triedu, ktorý ti ponúkne výkon podobný Redmi Note 8T. Nechýba pridaná 4GB RAM (LPDDR4X) a 64 / 128GB úložisko (UFS 2.2), rozšíriteľné o microSD až na 512GB.

Fotoaparát, batéria a ďalšie špecifikácie

Okrem toho M3 využíva celkovo tri fotoaparáty, na čele s 48MP hlavný snímač. Ten je spárovaný s 2 Mpx makro objektívom a 2 Mpx sekundárnym fotoaparátom. Selfie fotoaparát bude disponovať 16 Mpx.
Čo sa softvérovej úrovni POCO M3 týka, môžeš sa tešiť na veľké množstvo fotografických režimov, ako je napríklad režim Color-Focus.

POCO M3

Pokiaľ ide o batériu, POCO M3 vyniká 6 000 mAh a pridáva 18 W rýchle nabíjanie. To ti spolu s obsiahnutým hardvérom zaručí viac než dostatočnú výdrž na to, aby smartfón nemusel deň, či niekedy až dva nabíjať.

POCO M3

Xiaomi vybavilo zariadenie portom USB C, audio jackom, infračerveným IR portom a snímačom odtlačkov prstov. Čo nás trošku zamrzelo je absencia NFC, čo je vzhľadom k tomu, že je to zariadenie pre globálný trh, veľké mínus.

zdroj: xiaomiadictos