Xiaomi opäť prekvapuje. Na svojej crowfundingovej stránke Youpin predstavuje modulárne LED svetlo, ktoré svoje osvetlenie a farby prispôsobí tvojím obľúbeným hrám alebo rytmu hudby.

Detailne má táto LED svetlo alebo skôr svetelný panel modulárny dizajn, ktorý ti umožňuje robiť rôzne kombinácie a tvary na stene. Každé trojuholníkové svetlo môže byť samo o sebe na svojich troch stranách vybavené ďalším LED svetlom, čo vytvára mozaiky rôzneho druhu.

Zaujímavosťou je, že tieto LED panely sú farebné RGB, čo ti umožňuje kombinovať milióny rôznych farieb, ktoré sa tiež môžu rozsvietiť a meniť farbu v rytme hudby. Aby sa to dosiahlo, je nutné pripojiť jeho hlavnú časť k zdroju zvuku.

Tieto svetelné modulárn panely sú navyše úplne inteligentné a umožňujú ich správu prostredníctvom aplikácie Xiaomi Mi Home. Vďaka tomu môžeš navyše skombinovať jeho fungovanie s ostatnými produktmi ekosystému.

modulárne LED svetlo

Modulárne LED svetlo: cena a dostupnosť

Modulárne LED svetlo je možné kúpiť zatiaľ iba v domácej Číne. A to za 99 juanov, čo je zhruba 12 eur za každú jednotku zvlášť. Balenie s 3 jednotkami stojí až 399 juanov (50 EUR), zatiaľ čo sada 20 panelov stojí až 1 799 juanov (225 EUR). Momentálne sa predáva iba na platforme crowdfundingu spoločnosti Xiaomi. Pevne veríme, že čoskoro budú tieto modulárne svetlá dostupné aj na Aliexpresse alebo Banggoode.

zdroj: xiaomiadictos