Predstavuješ si komfortnú jazdu na ceste aj v teréne a dokonca aj na snehu? Tak práve tento e-bike Laotie FX150 môže splniť tvoje očakávania. Ponúkne ti rýchlosť, stabilitu aj bezpečie vďaka dobrému odprúženiu a kvalitným brzdám.

Laotie FX150

Laotie FX150 na poľskom sklade s dobrým kupónom

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba pripravili špeciálny kupón na EU sklade. Túto novinku vieš kúpiť len za 1314 EUR. Dodanie Banggood uvádza do 5 pracovných dní. Doba spracovania tvojej objednávky môže trvať približne 1-3 pracovné dni.

Laotie FX150 na EU sklade len za 1314 eur

✂️ kupón: ESF1FX150
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/D3Kdn9VOu7
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Obrovský motor v náboji zadného kolesa

Laotie FX150 disponuje až 1500W motorom, ktorý je umiestnený v náboji zadného kolesa. Vďaka tomu nebudeš mať problém výjsť kopec aj keby bol zasnežený. Výrobca udáva maximálnu rýchlosť pri plnej batérií na 45km/h. Čo je na takýto elektro-bike „fatbike“ naozaj slušné čislo.

Laotie FX150

Batéria ponúkne kombinovaný dojazd do 100km

Výrobca pre tento e-bike použil 48V batériu s kapacitou 12,8Ah. S ňou dokážeš kombinovane prejsť až 100km (pri cca 75kg jazcovi a rovinatom teréne). Na čisto elektrický pohon dokážeš prejsť 35-45 km. V balení nájdeš aj 3A nabíjačku (čo je skvelé, pretože bežne býva iba 2A), s ktorou nabiješ batériu približne do 4-6 hodín.

Laotie FX150

Hydraulické bzdy ZOOM

Teší nás, že Laotie FX150 disponuje hydraulickými brzdami. Značku ZOOM netreba bližšie predstavovať, poznáš ju aj z íných elektrických bicyklov, ale najmä z kolobežiek. Ponúknu ti istotu v brzdení, keď to potrebuješ.

Laotie FX150

Kvalitná konštrukcia a 9 stupňová Shimano prehadzovačka

Výrobca pre noštrukciu FX150tky využil hliníkovú zliatinu kvality 6061. Vďaka tomu má tento fatbike nosnosť až do 200kg. Nám sa veľmi páči, že prehadzovačka disponuje až 9 stupňami vzadu a 3 stupňami vpredu. Výrobca tu využil populárnu značku medzi prehadzovačkami Shimano.

Kvalitný tlmič vpredu aj vzadu

Laotie FX150 sa môže pochváliť dobrým prúžením na oboch kolesách. Na prednom kolese je aj mechanický lock-out. Je to systém, ktorý úplne uzatvára kompresnú patrónu. “Znefunkční“ tak tlmič aj vidlicu a urobí z biku pocitovo hardtail, čo niektorí jazdci oceňujú pri šliapaní do kopca alebo na rovinkách.

Laotie FX150

Multifunkčný displej

Laotie FX150 disponuje aj veškým displejom, kde máš základné informácie ako: rýchlosť, počet najazdených kilometrov, stav batérie alebo aký pomocný stupeň máš práve aktivovaný. Displej je zároveň dobre podsvietený a tak všetky informácie uvidíš aj v noci.

Laotie FX150

Pozri si naše video testy na FX150