Pokiaľ premýšľaš nad skladným mestským e-bikeom, ktorý zvládne aj terén prípadne sneh, tak potom Laotie FT-5 môže byť e-bike presne pre teba. Ponúkne nielen vysoký výkon ale aj veľmi slušný dojazd.

Laotie FT-5

Laotie FT-5 na Banggoode veľmi výhodne a rýchlo doma

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba pripravili špeciálny kupón na EU sklade. Túto novinku vieš kúpiť len za 788 EUR. Dodanie Banggood uvádza do 5 pracovných dní. Doba spracovania tvojej objednávky môže trvať približne 1-3 pracovné dni.

Laotie FT-5 na EU sklade len za 788 eur

✂️ kupón: BG8c3ee3
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/mK3yN9pA82
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Môžeš očakávať slušný výkon

Tento pomerne malý e-bike disponuje výkonným 500W motorom, ktorý je umiestnený v náboji zadného kolesa. O bezproblémové fungovanie sa postará kvalitná 7 stupňová prevodovka od Shimano a bezpečnosť v podobe kvalitných lankových brzd s priemerom brzdného kotúča 160mm.

Rýchlosť a dojazd

Pre mnohých je kľúčovou vlastnosťou pri e-zariadeniach rýchlosť a dojazd. Laotie FT-5 disponuje baterkou s kapacitou až 10Ah pri 48 voltoch. Tá za určitých okolnosti ponúkne naozaj výborný dojazd až do 80 km. Tento dojaz sa dá dosiahnúť pri aktivácii najzákladnejšieho pomocného režimu a pri váhe jazca okolo 75kg. Pri čisto elektrickom režime je dojazd približne 35-45 km.

Laotie FT-5

Batéria pozostáva z li-iónových článkov vo veľkosti 18650. Dodávaný EU adaptér má výkon 2A a nabije tento e-bike za 4-6 hodín. Síce nabíjanie trvá dlhšie ale výrobca udáva životnosť batérie až 500 cyklov. Ak budeš nabíjať Laotie FT-5 každý druhý deň tak ti batérie vydrží minimálne 3 roky.

Laotie FT-5

FT-5 ponúkne aj celkom slučnú maximálnu rýchlosť. Pri 500W motore dokáže tento e-bike pri čisto elektrickom režime ísť rýchlo až 35 km/h. Pri pomerne malých 20″ kolesách to môže vyzerať zaujímavo.

Kvalitné odprúženie vpredu a vzadu

Laotie FT-5 sa môže pochváliť dobrým prúžením na oboch kolesách. Na prednom kolese je aj mechanický lock-out. Je to systém, ktorý úplne uzatvára kompresnú patrónu. “Znefunkční“ tak tlmič aj vidlicu a urobí z biku pocitovo hardtail, čo niektorí jazdci oceňujú pri šliapaní do kopca alebo na rovinkách.

Laotie FT-5

Skladnosť a prenášanie

Výhodou tohto „tučného“ e-biku je možnosť ho poskladať a tak lepšie prenášať alebo skladovať. Určite to oceníš najmä pri cestovaní autom alebo vlakom. Pri prenášaní ti pomôže aj šikovné madlo, ktoré je umiestnené pod sedadlom.

Laotie FT-5

Nevieš sa rozhodnúť? pozri si našu recenziu