Smart hodinky už populárnej podznačky Xiaomi, Haylou LS05S disponujú mnohými užitočnými vlasnosťami, ktoré očakávame od chytrých hodiniek. LS05S okrem jedinečného dizajnu zaujmu aj cenou a aj preto si vyžadujú svoju pozornosť.

Haylou LS05S

Haylou LS05S v dobrej cene na overenom Banggoode

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood, ti prinášame túto „flash sale“ ponuku. Tieto smart hodinky kúpiš na čínskom (CN) sklade za akciových 38 eur. Odkaz nájdeš hned pod týmto odstavcom. Bezproblémové doručenie banggood Express je za menej ako 1 eur. Doručenie môžeš očakávať do 15-20 dní.

Haylou LS05S na HK sklade len za 38 EUR

➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3GDEBP7ymK
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia Haylou LS05S

NázovHaylou RT
ModelLS05S
Rozmery45.5 x 51.15 x 12.4 mm
Dĺžka remienka22mm
Váha50.4g
Displej1.28”, TFT
Rozlíšenie240 x 240
Bluetooth verziaV5.0
Senzoryakcelerometer, snímač srdcovej frekvencie
Kapacita batérie300mAh
Systémové špecifikácieAndroid 6.0 alebo vyšší, iOS 11.0 alebo vyšší
Výdrž batériepribližne 15 dní
Stupeň vodeodolnostiIP68
Prevádzková teplota0°C ~ 45°C
AplikáciaHaylou Fun
Športové režimybeh vonku, beh v interiéri, fas walking, cyklistika, horolezectvo, spinning, joga, bezplatný tréning, posilňovanie, basketbal, futbal, veslovanie
src=“https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js“>

Inteligentné hodinky Haylou LS05


Haylou LS05 splní očakávania aj náročnejších používateľov. Vysoká úroveň odolnosti voči vode umožňuje nosiť hodinky počas intenzívnych tréningov alebo umývania rúk. Široký výber športových režimov ti umožní prispôsobiť si tréningy podľa svojich predstáv a 24-hodinové monitorovanie srdcovej frekvencie a spánku ti poskytne dôležité zdravotné informácie. Mimoriadne odolná batéria vydrží až 20 dní a vďaka ergonomickému dizajnu sa LS05S pohodlne nosí.

Prispôsob si ciferníky

Keď si nainštaluješ aplikáciu Haylou Fun, môžeš si vzhľad svojich inteligentných hodiniek prispôsobiť širokým výberom prevedení. Módne, športové alebo možno formálne? Vyber si pozadie, ktoré ti najviac vyhovuje.

Haylou LS05S

Tvoj osobný tréner

Haylou LS05S môže slúžiť ako tvoj osobný tréner. Zariadenie je vybavené až 12 športovými režimami, ktoré zvýšia efektivitu tréningu a môžu priniesť vysnívané výsledky. Hodinky navyše poskytujú najdôležitejšie informácie o počte spálených kalórií a dosiahnutej vzdialenosti, takže môžeš sledovať svoj pokrok.

Haylou LS05S

Prekvapí dlhou výdržou

Hodinky Haylou LS05S sú vybavené batériou 300 mAh, ktorá zaisťuje dlhú životnosť batérie. Keď zapneš úsporný režim, smart hodinky Haylou môžu fungovať na jedno nabitie až 20 dní. Na druhej strane, ak zariadenie monitoruje tvoj srdcový tep 24 hodín, jeho prevádzková doba dosahuje až 15 dní. S tak pôsobivou batériou s dlhou životnosťou sa vyhneš častému nabíjaniu.

Haylou LS05S

Pre tvoje zdravie

Inteligentné hodinky majú 24-hodinovú funkciu monitorovania srdcového tepu, ktorá môže pomôcť odhaliť znepokojujúce príznaky. Zariadenie navyše môže sledovať tvoj spánok, jeho fázy a trvanie, čo ti umožní odstrániť zlozvyky. Haylou LS05S tiež pripomenie, že je potrebné zmeniť polohu, ak sedíš príliš dlho. Vďaka vstavaným senzorom hodinky merajú aj hladinu kyslíka v krvi.

Haylou LS05S

Ešte viac možností

Po spárovaní zariadenia so smartfónom máš prístup k upozorneniam na prichádzajúce hovory, správy, e -maily atď. Môžeš tiež ovládať hudbu alebo kontrolovať predpoveď počasia. Nevieš nájsť svoj smartfón? Žiaden problém, Haylou LS05S ti ho nájde, postupuj len podľa pokynov na obrazovke hodiniek. Okrem toho má funkciu, ktorá ti umožňuje vykonávať dychové cvičenia.

Haylou LS05S
src=“https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js“>

Štýlový dizajn

Inteligentné hodinky majú moderný a štýlový dizajn, takže sa budú hodiť k akémukoľvek štýlu. Vďaka ergonomickému dizajnu remienok perfektne sadne na tvoje zápästie. Silikónový remienok nie je dráždivý, takže ho môžeš nosiť dlhší čas bez pocitu nepohodlia. Dobre čitateľný 1,28 „HD displej poskytuje ľahký prístup k najdôležitejším informáciám.