EU verzia hodiniek Amazfit T-Rex

Populárny výrobca Huami, ktorý ma za sebou veľa skvelých modelov. Tento krát je to EU verzia hodiniek Amazfit T-Rex, prvé super-odolné smart hodinky s originálnou globálnou verziou, určenú predovšetkým pre Európu. Navyše, teraz ich môžeš kúpiť za najnižšiu cenu.

EU verzia hodiniek Amazfit T-Rex dostala parádnu cenu

Super odolné smartwatch Amazfit T-Rex prináša overený predajca čínskej elektroniky Banggood. Tento krát ich predkladá v zľave, ktorá sa ti zobrazí automaticky po pridaní produktu do nákupného košíka. Aktuálna cena je len 108€

K hodinkám ponúka dopravu EU Priority Line úplne zadarmo. DPH a clo za teba vybaví už predajca, takže cena v zľave je pre teba konečná.

Výnimočné odolnosťou a dizajnom

V segmente inteligentných hodiniek najznámejších výrobcov by sme podobne „military” ladené hodinky hľadali len veľmi ťažko. Huami túto medzeru našiel a pre trh ponúkal jedinečný a extrémne odolný model Amazfit T-Rex, ktorý zaujme už na prvý pohľad.

Ich samotnú silu zvýrazňuje robustný dizajn s populárnych military – vojenských farbách. Samotné rozmery hodiniek bez náramku sú 47.7 x 47.7 x 13.5 mm a hmotnosť 58 gramov už aj s náramkom.

Dostupné budú až v piatich farebných prevedeniach – Rock Black, Gun Grey, Khaki, Camo Green, a Army Green.

O ich samotnej odolnosti svedčia aj extrémne testy, ktorými si hodinky prešli.  Ich extrémne odolné vyhodnotenie potvrdzuje až 12 rôznych vojenských certifikátov. Hodinky ocenia nielen dobrodruhovia pre svoje hobby, ale rovnako sa osvedčia aj u profesionálov v rôznych drsných podmienkach.

Hodinky, ktoré výrobca opisuje ako „tank“ medzi smart watch, vydržia pracovať v teplotách v rozmedzí od  70° C až do -40° C. Hodinky boli podrobené tiež 240-hodinovému testu vlhkosti a tepla a tiež 96-hodinovému testu kyselinovým postrekom. Aj po týchto všetkých zaťaženiach fungovali bezchybne ďalej.

vydržia pracovať v teplotách v rozmedzí od 70° C až do -40° C
12 rôznych vojenských certifikátov.

Výbava na vysokej úrovni

Výrobca umiestnil do Amazfit T-Rex jemný AMOLED panel s priemerom 1,3 palca a rozlíšením 360 x 360 pixelov. Vonkajšie ochranné sklo Gorilla Glass 3 obsahuje povrchovú úpravu odpudzujúcu odtlačky prstov. Výnimkou nie je ani absencia funkcie „Always-on Display“.

Huami nezabudol ani na 24-hodinové monitorovanie srdečného tepu, či počítadla krokov, ale do hodiniek zakomponoval až 14 športových režimov.

Spoločnosť Sony zabezpečila hodinkám high-end GPS čip, ktorý má funkciu duálneho satelitného systému a tým určí tvoju polohu ešte rýchlejšie a presnejšie. Čo sa snímačov týka, k dispozícii sú ešte geomagnetický senzor, 3-osový akcelerometer a senzor okolitého svetla.

Samozrejme, hodinkám Amazfit T-Rex nechýbajú ani štandardné funkcie inteligentných hodiniek ako sú upozornenia na prichádzajú telefonát, prijatú SMS, predpovede počasia, či rôzne upozornenia z aplikácií.

Čo nám osobne chýba, je funkcia priameho telefonovania, ako aj možnosť inštalácie externých aplikácií, či počúvania hudby.

Na druhú stranu, oceňujeme výdrž akumulátora s kapacitou 390 mAh, pri ktorej výrobca sľubuje až 20 dní pri neustálom meraní tepu, zapnutom GPS po dobu 13 minút denne, 150 prijatých notifikácií a 5 minútach iných operácií. V prípade odpojenia smartfóna, ale stále zapnutom meraní srdcového tepu a zapnutom GPS 20 hodín výrobca uvádza výdrž až 66 dní.

80 Replies to “EU verzia hodiniek Amazfit T-Rex dostala najnižšiu cenu majú 20 dňovú výdrž a 12 vojenských certifikátov”

 1. Spätné upozornenie: where to check my social shares
 2. Hiya! I know this is kinda off topic but I’d figured I’d ask.
  Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog post
  or vice-versa? My website covers a lot of the same
  topics as yours and I think we could greatly benefit from each other.
  If you happen to be interested feel free to shoot me an email.
  I look forward to hearing from you! Fantastic blog by
  the way!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.