Do portfólia Xiaomi gadgetov pribudol nový elektrický strojček na vlasy XIAOMI Mijia LFQ02KL. Vďaka jeho vodotesnosti a veľkokapacitnou batériou 2200 mAh patrí k najlepším strojčekom na trhu.

Elektrický strojček na vlasy XIAOMI Mijia

Strojček na vlasy Xiaomi Mijia teraz vo výbornej cene na Banggoode

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba pripravili výbornú cenu pre tento strojček na vlasy od Xiaomi. S kupónom ho môžeš teraz mať len za 31 eur namiesto pôvodných 37 eur. Bezpečná preprava Priority Direct Mail je v cene 3 eur.

Elektrický strojček na vlasy XIAOMI Mijia za skvelú cenu 31 eur

kupón: BGacbb5d
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KKmRLauWpS
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Výrobca sa rozhodol kvalitu strojčekov posunúť na vyššiu úroveň. Pri XIAOMI Mijia LFQ02KL zvolil keramický nôž s titánovým povlakom. Takýto kovový povlak je mimochodom často používaný v leteckom priemysle, pretože zabezpečuje dlhotrvajúcu ostrosť a hladný chod a to pri zachovaní lepšej regulácie teploty.

Elektrický strojček na vlasy XIAOMI Mijia

Čepeľ strojčeka je špeciálne zaoblená tak, aby sa predišlo akémukoľvek zraneniu. Navrhnuté obojstranné zaoblené “zuby“ čepele sú okrúhle tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili pokožke pri strihaní hlavy. Navyše, vďaka tomu že je celý vodotesný ho môžeš s čistým svedomím po strihaní prepláchnuť pod vodou.

Strojček na vlasy XIAOMI Mijia môžeš používať aj počas nabíjania

Vďaka veľkokapacitnej lítiovej batérii o veľkosti 2 200 mAh vydrží na jedno nabitie až 180 minút, čo rozhodne nie je málo. Nabíjanie je zabezpečené pomocou káblika typu USB C. Čo určite oceníš je aj samotné používanie počas nabíjania, ktoré mu neuberá na výkone.

Elektrický strojček na vlasy XIAOMI Mijia

Medzi jeho ďalšie plusy rozhodne patrí samotný výkon s vysokým krútiacim momentom a vynikajúca strihová sila, ktorá si dokáže poradiť s akýmkoľvek typom vlasov. Na jeho výkon, je však neuveriteľne tichý, jeho “hluk“ dosahuje len 50 dB (A).

Strojček na vlasy XIAOMI Mijia LFQ02KL je skvelý pre celú tvoju rodinu. Či ho už budeš používať iba ty na vlasy a bradu, alebo aj ostatní členovia tvojej rodiny, má široké využitie. Porovnateľný s výkonom profesionálnych nožníc v kaderníckych salónoch ho určite ocenia aj ženy pri zastrihávaní rozštiepených končekov vlasov. Prirodzený a plynulý prechod je zabezpečený pomocou 5-stupňového nastavenie pohyblivého noža a jemného okrúhleho palca. Zastrihávať vlasy môžeš v rozmedzí 0,5-1,7 mm.

Elektrický strojček na vlasy XIAOMI Mijia

Elektrický zastrihávač je dodávaný so siedmymi veľkými doplnkami pre strihanie vlasov či brady. S týmto pomocníkom bude tvoj účes a tvoja brada vypadať skvele a to už v priebehu pár minút.