Spoločnosť Dreame fanúšikovia Xiaomi určite dobré poznajú. Patrí do ich širšeieho ekosystému a vyznačuje sa kvalitnými produktmi určenými pre domácnosť. Dreame Bot Z10 Pro je aktuálne to najlepšie od tejto spoločnosti. Vysávač poskytne neskutočný výkon až 4000Pa a dokovaco-nabíjacia stanica v\drží až 65 dní

Dreame Bot Z10 Pro

Výborný kupón a dostupnosť na EU sklade

Vďaka našej spolupráci s obľúbeným eshopom Banggood ti prinášame perfektný jesenný kupón. S ním ušetríš a môžeš mať tento robotický vysávač aj s vyprázdňovacou stanicou len za 440 eur.

Dreame Bot Z10 Pro na EU sklade len za 440 EUR

✂️ kupón: BGCZDRZP
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KKmR02H3uQ


Nový Dreame Z10 Pro disponuje vyprázdňovacou stanicou o objeme 4l nádrže, ktorá vydrží až 65 dní! Máš veľký dom či byt? To vôbec nevadí! Robot si dokáže zapamätať rozloženie izieb, dokonca aj na 3 poschodiach. Vďaka vstavaným senzorom sa inteligentne vyhýba prekážkam. Pomocou funkcie plánovania môžeš Dreame Bot Z10 Pro nastaviť začiatok vysávania. Ak by mal robot obísť čistenie vybraných miestností, jednoducho mu aktivuješ virtuálnu stenu. Aplikácia ti rovnako umožní nastaviť hladinu vody v závislosti od oblasti, ktorá sa práve čistí a batéria s dlhou výdržou vydrží asi 2,5 hodiny používania.


4l nádoba na prach

Dreame Bot Z10 Pro je vybavený 4l nádobou na prach, čo znamená, že vydrží 65 dní. Pri čistení plochy 120 m² zariadenie zozbiera asi 100 ml nečistôt. Pri dennom vysávaní bude nádrž plná asi za 4 dni a prach bude prenesený do vyprázdňovacej stanice. Pokiaľ však plánuješ používať Z10 Pro 5 dní v týždni, vrecko na prach sa naplní zhruba za 65 dní.

Dreame Bot Z10 Pro

Vyprázdni nádrž za teba

Ručné vyprázdňovanie nádoby na prach je nehygienické a často môže byť nepríjemné. Robot vyprázdňuje samotnú nádobu, takže sa vyhneš priamemu kontaktu s nečistotami a rovnako tak aj ušetríš čas. A čo viac, nádoba sa po každom čistení vyprázdni a pomocou cirkulácie vzduchu základňa efektívnejšie vysáva prach z nádoby.

Dreame Bot Z10 Pro dokáže vytvoriť 3 samostatné mapy

Bot Z10 Pro si rýchlo zapamätá rozloženie izieb v tvojom dome či byte. Je to vďaka vylepšenému systému LiDAR, ktorý používa tisíce laserových bodov za sekundu na rýchle a presné vytvorenie mapy miestnosti. Robotický vysávač bude obzvlášť dobre fungovať vo veľkých domácnostiach, pretože si dokáže zapamätať mapy až na 3 poschodiach!

Dreame Bot Z10 Pro

Inteligentné a presné

Dreame Z10 Pro je neporovnateľným spojencom v boji proti prachu! Zariadenie dôkladne čistí podlahy bez toho, aby preskakovalo povrchy, ako sú napríklad rôzne hrany. Ľahko sa dostane aj do koberca. Vysokokvalitné 3D skenery vyžarujú laser na meranie presnej vzdialenosti medzi objektmi a senzormi. Robot tak automaticky rozpozná nábytok, káble alebo schody a vyhýba sa im.

Dreame Bot Z10 Pro

5200 mAh batéria

Z10 Pro je vybavený 5200 mAh batériou, ktorá dokáže čistiť povrchy až 2,5 hodiny. Robot pri čistení koberca automaticky zvýši výkon na maximálne 4 000 Pa a taktiež zachytáva prach ukrytý v jeho vláknach. Podlaha tak ostane čistá bez akýchkoľvek nečistôt či alergénov.

Dreame Bot Z10 Pro

Nenahraditeľná kefa v tvare V.

Robot Dreame má vylepšenú rotačnú kefu. Spája v sebe výhody kefy v tvare V a gumovej kefy, ktorá ľahko zachytí vlasy z povrchu a zabráni ich zamotaniu.
Nastav si hladinu vody
Z10 Pro okrem samotného vysávania dokáže tvoju podlahu ľahko aj pomopovať. Robot je vybavený 150 ml nádržou. Podporuje 3 vodné hladiny, ktoré môžeš nastaviť pomocou aplikácie v závislosti od typu čistených povrchov. Predídeš tak úniku vody a poškodeniu chúlostivých povrchov.