Z Číny k nám prichádzajú nové správy o novom smartfóne Xiaomi 12, ktorý by mal disponovať skutočne unikátnym dizajnom. Neobvyklý formát nového zariadenia by mal byť zameraný predovšetkým na fotografickú časť.

Možný dizajn Xiaomi 12

V posledných dňoch sa na rôznych sieťach začal šíriť obrázok zadnej strany Xiaomi 12. Úplne nový, neobvyklý fotoaparát so špecifickým tvarom písmena ,,M“ nebol doteraz vidieť na žiadnom inom mobilnom telefóne.

Ako môžeš vidieť aj na nasledujúcom obrázku, Xiaomi 12 sa môže presláviť ako model so skutočne kurióznym tvarom fotoaparátu.

Xiaomi 12

Pri detailnejšom preskúmaní nových fotografií, môžeš v strede postrehnúť hlavný fotoaparát. Podľa doteraz zistených informácií, by mal mať jeho snímač rozlíšenie najmenej 200 MPx. Po jeho ľavej strane sa potom nachádzajú ďalšie dva fotoaparáty. Posledný, štvrtý fotoaparát by sa mal nachádzať na jeho pravej strane, tesne nad bleskom.

Avšak to, či bude konečný model Xiaomi 12 vypadať skutočne podobne ako na vyššie priložených fotografiách uvidíme až neskôr.

Je až šialené pomyslieť, kam až mobilná fotografia môže zájsť. Aká konkrétna vlastnosť by ťa pri tejto novinke upútala natoľko, že budeš zvažovať jeho kúpu?

zdroj: xiaomiadictos