Xiaomi ťa na crowfundingovej stránke Youpin mohol opäť prekvapiť novým produktom. Tentokrát ide o dezinfekčný sušič topánok a nám sa veľmi páči najmä to, že okrem samotného odstraňovania zápachu dokáže obuv dokonale vydezinfikovať .

Tento sušič prichádza na trh pod podznačkou Huoyuan, ktorá je veľmi populárna svojimi zaujímavými produktmi najmä v Číne. Dezinfekčný sušič topánok disponuje rozmermi 90x42x170mm. Vyrobený je z ABS plastu s hmotnosť len 272 gramov.

dezinfekčný sušič topánok

Vďaka svojmu inteligentnému systému regulácie teploty PTC je schopný udržiavať konštantnú teplotu 55 stupňov a vďaka tomu budeš mať topánky vysušené maximálne do 30 minút.
Ako sme spomenuli už vyššie, vďaka svojmu tepelnému systému prispieva k dezinfekcii obuvi. Dokáže eliminovať akúkoľvek možnosť tvorby plesní alebo baktérií vo vnútri obuvi. Navyše, so zabudovaným generátorom ozónu je schopný vyhubiť už vytvorené choroboplodné zárodky a baktérie, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

dezinfekčný sušič topánok


Dezinfekčný sušič topánok od Xiaomi: Cena a dostupnosť

Cena tohto nového sterilizátora obuvi je iba 149 juanov, čo je v prepočte skvelých 19 Eur. Momentálne sa predáva iba na platforme crowdfundingu Xiaomi, aj keď sa očakáva, že ho o niekoľko dní uvidíš aj na AliExpresse a potom neskôr aj na populárnom Banggoode.

zdroj: xiaomiadictos