S gateway „bránou“ Blitzwolf BW-IS10 môžeš pripojiť svoje inteligentné zariadenia a pohodlne ich spravovať. Produkt podporuje protokol ZigBee 3.0 a k uloženým údajom máš prístup z aplikácie. Ovládací panel sa vyznačuje veľkým dosahom až 30 m, jednoduchým ovládaním a ľahkou, kompaktnou konštrukciou. Umožňuje párovanie až 45 zariadení.

Blitzwolf BW-IS10

Blitzwolf BW-IS10 kúpiš za dobrú cenu na EU sklade

Populárny eshop Banggood ponúka tento dôležitý produkt do chytrej domácnosti aj na českom sklade. Ak použiješ body, tak táto „brána“ bude tvoja len za 19,60 eur. Bezpečná doprava je v cene 4eur.

Blitzwolf BW-IS10 na EU sklade len za 23 Eur

odkaz: https://www.banggood.com/custlink/D3mhBtM7le
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia Blitzwolf BW-IS10

ModelBW-IS10
Váha50g
NapájanieMicro USB DC5V
Prevádzková teplota-10℃-+55℃
Efektívny prevádzkový rozsahMin. 30m (vo vnútri)
Bezdrôtová technológia2.4GHz Wi-Fi 802.11/b/g/n
Rozmery65x50x18mm
MateriálPC+ABS
Vstupné napájanieDC5V/1A
Prevádzková vlhkosť10%-90%RH
Bezdrôtová konektivitaZigBee
AplikáciaBlitzWolf, Tuya, Smart Life

Spoľahlivý prenos a široký prevádzkový dosah

Protokol ZigBee 3.0 je zodpovedný za spoľahlivú prevádzku Blitzwolf BW-IS10. Umožňuje zariadeniu spotrebovať menej energie a poskytuje bleskurýchly a stabilný prenos signálu. Zariadenie má tiež dlhší prevádzkový dosah najmenej 30 metrov v interiéri.

Blitzwolf BW-IS10

Minicentrum príkazov v tvojom smartfóne

Gateway je kompatibilná s aplikáciami BlitzWolf, TuyaSmart a Smart Life. Spáruj ho so softvérom podľa svojho výberu a získaš pohodlný prístup ku kľúčovým informáciám a nastaveniam. BW-IS10 tiež umožňuje inteligentne pripojiť ďalšie produkty ZigBee. Funguje okrem iného aj so snímačom pohybu alebo teploty. Aplikácia je tiež akýmsi riadiacim centrom pre podobné zariadenia.

Blitzwolf BW-IS10

Možnosť pripojiť viacero zariadení

K ovládaciemu panelu je možné pripojiť až 45 rôznych zariadení. Podporuje 32 batériových spotrebičov alebo 35 zástrčkových a 10 batériových spotrebičov. To poskytne neuveriteľné množstvo flexibility. K BW-IS10 napríklad pripojíš snímač úniku vody, snímač teploty a snímač pohybu.

Blitzwolf BW-IS10

Bezpečnejšia a inteligentnejšia domácnosť

„Brána“ ti tiež umožní vytvárať inteligentné scény pomocou pripojených zariadení. Nechaj klimatizáciu automaticky zapnúť vďaka snímaču teploty alebo sa automaticky zapne svetlo, keď snímač pohybu zistí prítomnosť niekoho. Možnosti sú takmer nekonečné! Blitzwolf BW-IS10 posunie tvoju inteligentnú domácnosť na úplne novú úroveň.