Do portfólia Blitzwolf stoličiek pribudla nová kancelárska stolička pod názvom BlitzWolf BW-HOC5. Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu a nastaviteľnou opierkou hlavy a bedrovou opierkou uľaví nie jednej boľavej chrbtici.

BlitzWolf BW-HOC5

BlitzWolf BW-HOC5 kúpiš výhodne na českom sklade

Vďaka našej spolupráci s populárnym eshopom Banggood, sme pre teba pripravili kupón pre túto ergonomickú kancelársku stoličku. Na EU sklade ju kúpiš len za 123 EUR s dodaním do 2-5 pracovných dní.

BlitzWolf BW-HOC5 na EU sklade len za 167 EUR ✅

✂️ BGMTHOC51
➡️ https://www.banggood.com/custlink/GKGy6Mv7Aq
⚠️ K dosiahnutiu finálnej ceny potrebuješ tento ALLOWANCE KUPÓN ➡️ https://www.banggood.com/custlink/KvDyACTAf6
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest

Stolička je z pevnej a odolnej konštrukcie. Kolieska sú tiché a odolné proti poškriabaniu. Dodávaná je v elegantnom, čiernom prevedení.

Multifunkčné kreslo

Sedadlo stoličky je nastaviteľné rôznymi spôsobmi, aby ti prinieslo čo najväčšie pohodlie. Pri materiály sa výrobca rozhodol zvoliť kombináciu sieťoviny a PU (imitácia koža). Tento materiál je veľmi populárny najmä vďaka jeho priedušnosti a odolnostic a nájdeš ho vo viacerých Blitzwolf stoličkách, či kreslách.

BlitzWolf BW-HOC5

Veľmi nás teší, že Blitzwolf konečne myslel aj na pohodlie krku a opierku nastavil tak, aby bola odnímateľná, nastaviteľná a priedušná. Jej výškové rozmedzie je do 8cm od operadla.

Mechanizmus BlitzWolf BW-HOC5 umožňuje výškové nastavenie sedadla, či sklon operadla. Samotný pohyb sedadla, ktorý je možný až v 20° ti prinesie pôžitok z hojdania sa sem a tam. Palec hore dávame aj vďaka nastaviteľnej bedrovej opierky a vankúša sedadla, ktorý je veľmi mäkký a pohodlný. 2D lakťové vystužené opierky iba umocňujú pohodlie popri práci či hre.

BlitzWolf BW-HOC5

Kreslo BlitzWolf BW-HOC5 je otočné do 360 ° a znesie váhu až do 160 kg. Samotný náklon opierky chrbta je skutočne super veľký. Relaxovať môžeš v 90 °, 130 ° alebo aj 150 °. Tento náklon si môžeš sklopným zámkom zafixovať a pohodlne oddychovať.

Pozri si našu video recenziu

BlitzWolf BW-HOC5