Viackanálový zvuk 7.1, ergonomický dizajn, 53 mm slúchadlo a farebné RGB podsvietenie robia z Blitzwolf BW-GH2 perfektné herné slúchadlá pre každého. Užiješ si pohlcujúce hranie a prispôsobené zvukové efekty prostredníctvom špeciálneho softvéru. Výrobok je kompatibilný so širokou škálou zariadení a ľahko sa používa so vstavaným multifunkčným ovládačom. Ohybný mikrofón ti umožňuje voľne komunikovať s ostatnými hráčmi.

BlitzWolf BW-GH2

BlitzWolf BW-GH2 kúpiš teraz výhodne na španielskom sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood ti prinášame špeciálny kupón pre tieto slúchadlá. Po uplatnení kupónu cena klesne len na 21 eur. Doručenie zo španielského skladu je v cene 2 eur a potrvá do 7 pracovných dní.

BlitzWolf BW-GH2 na EU sklade len za 21 eur

✂️ kupón: BGES2GH2
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3GKhe5uA9a
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či EdWayBuy

Špecifikácie BlitzWolf BW-GH2

ModelBW-GH2
Dĺžka kábla2200±25mm
Impedancia slúchadla32±10%Ω
PripojenieUSB
Váha400g±5g
Rozmery197,5×186,3x103mm
Priemer slúchadla53mm
Frekvencia20Hz-20kHz
Impedancia mikrofónu-38±3dB

Zvuk, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších hráčov

Blitzwolf BW-GH2 prináša vynikajúcu kvalitu stereofónneho zvuku vďaka veľkému 53 mm slúchadlu, pokročilému čipu a vylepšenému zvukovému kodeku. Krištáľovo čistý zvuk a vylepšené basy umožňujú sa ešte viac ponoriť do obľúbenej hry a dokonale počuť, ako sa blížia tvoji protivníci. A čo viac, veľké náušníky tesne priliehajú k ušiam, tlmia okolitý hluk a umožňujú plne sa sústrediť na hru.

BlitzWolf BW-GH2

Hráčsky komfort na celé hodiny

Ergonomický dizajn slúchadiel znamená, že môžeš hrať hodiny bez obáv z únavy alebo nepohodlia. Nastaviteľný most s mäkkou podložkou sa dá ľahko prispôsobiť tvaru každej hlavy. Náušníky sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý je príjemný k pokožke. Magnetický krúžok umiestnený na kábli navyše eliminuje rušenie a štýlové RGB podsvietenie dodáva slúchadlám jedinečný herný charakter.

BlitzWolf BW-GH2

Široká kompatibilita

Slúchadlá Blitzwolf BW-GH2 sú vybavené káblom s konektorom USB, cez ktorý ich pripojíš k zariadeniu podľa svojho výberu. Hráčske slúchadlá sú kompatibilné s väčšinou počítačov a notebookov. Fungujú tiež s konzolami PlayStation, XBOX a Nintendo. Bez ohľadu na to, na akom zariadení hráš, si môžeš vychutnať pohlcujúci zvuk na najvyššej úrovni.

BlitzWolf BW-GH2

Ešte jednoduchšie použitie

Vstavaný multifunkčný ovládač ti umožní ovládať slúchadlá jednoducho a pohodlne. Pomocou neho upravíš hlasitosť alebo úplne stlmíš slúchadlá. Môžeš tiež rýchlo prepnúť na používanie mikrofónu. Ovládač tiež umožňuje ovládať LED podsvietenie.