Káva z pákového kávovaru má svoje čaro. Mnohí ju dokonca považujú za lepšiu ako pri automatických kávovaroch. BlitzWolf BW-CMM2 je vhodnou alternatívou prípravy kávy a vďaka svojmu dizajnu a perfektne hodí takmer do každej domácnosti.

BlitzWolf BW-CMM2

BlitzWolf BW-CMM2 kúpiš na EU sklade Banggoodu len za 77 eur

Vďaka spolupráci s populárnym eshopom Banggood ti prinášame jedinečný kupón, s ktorým pri tomto kávovare ušetríš niekoľko eur. Cena po zľave je 74 eur a bezpečné doručenie prostredníctvom služby Banggood Express je zadarmo. Nakupovanie na Banggoode je naozaj bezpečné a nebudeš platiť poplatky navyše.

BlitzWolf BW-CMM2 na EU sklade len za 74 eur

kupón: BGCMM2CZEU
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/m3vy0Pp4GQ
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia BlitzWolf BW-CMM2

ZnačkaBlitzwolf
ModelBW-CMM2
TypCoffee maker
Tlak15bar
Výkon1100W
Váha3.65kg
Rozmery274x227x300 mm

Lahodné, vzrušujúce espresso na ráno? Alebo možno popoludňajšie stretnutie s priateľmi pri šálke zamatového cappuccina? Stroj na espresso BlitzWolf BW-CMM2 je ideálny pre tieto situácie a ďalšie! Vďaka výkonu až 1 100 W a vysokému tlaku pre spoľahlivý výkon ti duálny systém ponúka ešte viac možností. Kávovar ponúka aj funkciu napenenia mlieka, vďaka ktorej si môžeš vychutnať aromatický nápoj podobne ako dostaneš v kaviarni.

BlitzWolf BW-CMM2

Pomôže pripraviť perfektnú kávu

Ideálna konzistencia a neuveriteľne intenzívna chuť obľúbenej kávy. Kávovar BlitzWolf BW-CMM2 sa vyznačuje vysokým výkonom až 1 100 W a tlakom až 15 barov, čo ti umožní pripraviť si vynikajúci horúci nápoj v priebehu niekoľkých sekúnd. Tvoja ranná káva ešte nikdy nechutila tak dobre!

BlitzWolf BW-CMM2

Profesionálny napeňovač mlieka

Ak snívaš o klasickom cappuccine alebo o skvelom latte, už nemusíš chodiť do kaviarne! BW-CMM2 je vybavený profesionálnou funkciou napenenia mlieka, čo znamená, že si svoj obľúbený nápoj môžeš ľahko pripraviť doma.

Príprava 2 káv súčasne

BlitzWolf BW-CMM2 je veľmi užívateľsky príjemný produkt. Jeho použitie je veľmi jednoduché a duálny systém umožní pripraviť kávu a speniť mlieko súčasne alebo nezávisle. Môžeš si tiež pripraviť 2 nápoje súčasne – pozvi priateľa na šálku latte alebo espresso a spoločne prediskutujte všetky svoje dôležité záležitosti.

BlitzWolf BW-CMM2

Spoľahlivý a bezpečný výkon

Uži si bezpečnú prevádzku. BlitWolf BW-CMM2 je vybavený ochranou proti prehriatiu a automatickou reguláciou teploty. Je tiež chránený pred nadmerným tlakom. Časti z nehrdzavejúcej ocele sú navyše odolné voči korózii. Zariadenie tak môžeš bez obáv používať veľmi dlho.