Stále používaš nekvalitný automobilový vysávač, ktorý nečistí dôkladne a vybije sa už po niekoľkých minútach? Pravdepodobne je čas to zmeniť! Akumulátorový vysávač Baseus A3 sa vyznačuje sacím výkonom až 15 000 Pa a pracovným časom až 45 minút. S jeho pomocou môžeš efektívne vysať celé auto a ešte oveľa viac! Vstavaná baterka uľahčuje čistenie tmavých rohov a dodávané príslušenstvo ti umožní dostať sa do každého rohu.

Akumulátorový vysávač Baseus A3

Akumulátorový vysávač Baseus A3 kúpiš v perfketnej cene na Banggoode

Populárny eshop Banggood si pre nás pripravil parádnu ponuku na tento vysávač do Auta. Kúpiš ho teraz v bleskovej zľave za 51 EUR s kupónom a bezpečná doprava Banggood Express je zadarmo.

Akumulátorový vysávač Baseus A3 v skvelej cene 51 Eur

kupón: BG705022
➡️ link: https://www.banggood.com/custlink/GGmh66KZUu
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia Akumulátorového vysávača Baseus A3

ZnačkaBaseus
NázovA3 Car Vacuum Cleaner
ModelCRXCQA3-0A
FarbaČierna alebo sivá
Rozmery56.5×56.5x296mm
Sila satia15,000Pa
Nabíjanie5V/2.1A (max.)
Menovitý výkon135W
Kapacita batérie4x 2000mAh
Energia batéria28.8Wh
Doba nabíjania3-5h
PrevádzkaVysoký výkon: približne 17 min.; Štandartný výkon: približne. 45 min.
Hlučnosť<75dB
Nabíjací portUSB-C
Nabíjací protokolPodporuje QC 3.0 rýchle nabíjanie
Akumulátorový vysávač Baseus A3

Tichý a efektívny motor

Čo spôsobuje neuveriteľný výkon vysávača? Bezkartáčový motor beží na 80 000 otáčkach za minútu a poskytuje sací výkon až 15 000 Pa. Súčasne je prekvapivo tichý a má hlučnosť nižšiu ako 75 dB. S týmto unikátnym zariadením sa behom chvíle zbavíš odpadkov, omrviniek a chĺpkov.

Akumulátorový vysávač Baseus A3

Dokonale si poradí s nečistotami

Baseus A3 je vybavený špeciálnym modulom snímania prúdenia vzduchu, ktorý automaticky zvyšuje sací výkon, keď narazí na rôzne druhy ťažko odstrániteľných nečistôt. Takže to s nimi zvláda naozaj dobre. K dispozícii sú tiež 2 úrovne intentizy sania. Prvý je vhodný na každodenné vysávanie prachu alebo vlasov. Druhý umožňuje ešte efektívnejšie čistenie väčších a ťažších nečistôt.

Akumulátorový vysávač Baseus A3

Na jedno nabitie povysávate celé svoje auto

Napriek svojim kompaktným rozmerom sa vysávač vyznačuje pôsobivým výkonom. 4 nabíjateľné batérie s kapacitou 2 000 mAh poskytujú prevádzkový čas až do 45 minút. Za predpokladu, že vysávanie auta trvá zhruba 15 minút, jedno plné nabitie vystačí až na 3 použitia. V režime vysokého výkonu vysávania produkt vydrží približne 17 minút. Zariadenie podporuje rýchle nabíjanie QC3.0 a vysávač sa tak nabije do 3-5 hodín.

Akumulátorový vysávač Baseus A3

Dodatočné príslušenstvo v cene

Kefa 2 v 1 je ideálna na vysávanie rôznych povrchov a štrbín, napríklad medzery vmedzi sedadlami. Rovnako tak rozžiari čalúnenie auta. A s praktickým fúkaním sa napríklad ľahko zbavíš prachu usadzujúceho sa na dverách vášho auta.

Akumulátorový vysávač Baseus A3

Účinná filtrácia

Vďaka systému duálnej filtrácie je Akumulátorový vysávač Baseus A3 mimoriadne účinný pri odstraňovaní aj tých najjemnejších prachových častíc. Jeho účinnosť v tomto ohľade je asi 99,7%. HEPA filter ti umožní starať sa o čistotu vypúšťaného vzduchu. Oceľová sieť s vysokou hustotou účinne oddeľuje veľké častice prachu. To všetko tiež zabraňuje vzniku opätovnej kontaminácie. 70 ml cyklónový separačný odpadkový kôš sa dá ľahko rozobrať a vyprázdniť. Môžeš ho tiež umyť pod tečúcou vodou, rovnako ako aj filter.

Akumulátorový vysávač Baseus A3

Bezdrôtový dizajn – veľa použití

Akumulátorový vysávač Baseus A3 môžeš pohodlne používať nielen na čistenie auta. S jeho pomocou môžeš vysávať napríklad aj poličky na knihy, gauče a matrace, dosky a mnoho ďalších povrchov.

Zariadenie je ľahké a kompaktné s priemerom iba 56,5 mm. Vysávač je vybavený aj praktickou baterkou, takže dôkladne vyčistíš aj tie najtmavšie kúty, čo je jeden z kľúčových benefitov tohto vysávača.