Akumulátorový tlakový čistič ti umožní rýchlo a jednoducho umyť nielen auto, ale aj plot, priestor pred domom alebo terasou. Môžeš ho použiť aj na polievanie kvetov. Tlakový čistič je napájaný 4 batériami s celkovou kapacitou 8 000 mAh.

Akumulátorový tlakový čistič

Akumulátorový tlakový čistič od Basuesu s kupónom vo výbornej cene na Banggoode

V spolupráci s populárnym eshpopom Banggood ti prinášame dobrý kupón pre tento akumulátorový tlakový čistič. Cena s kupónom je len 77 eur a v balení nájdeš aj prenosné vedro, či napeňovač pre umývanie auta. Bezpečná doprava Banggood Express ti produkt doručí do 15-20 dní bez akýchkoľvek poplatkov.

Akumulátorový tlakový čistič Basues len za 77 eur

✂️ kupón: BGALIBUY325
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KKKhee3ZC9
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia akumulátorového tlakového čističa

ZnačkaBaseus
ModelCRDDSQ-01
Váha1.3kg
Rozmery produktu235mm x 680mm
Vstupný výkon5V/2A
Menovidé napätie14.4V
Max. výkon50.4W
Max. tlak0.7 MPa
Prietok1.2L/Min
Výdrž batérie>30 min
Nabíjaci portUSB typ C
Doba nabíjania4 -5 hod.
IP certifikáciaIPX4
Akumulátorový tlakový čistič

Basues CRDDSQ-01 má výkon 50 W s maximálnym tlakom 0,7 MPa a prietokom až 1,2 l za minútu. Vyberateľná batéria zariadenia je umiestnená na zadnej strane a nabiješ ju USB – C káblom.

Akumulátorový tlakový čistič

Zariadenie beží 30 minút na jedno nabitie a zostávajúcu úroveň nabitia batérie môžeš vyčítať z LED indikátora. Umývačka tiež čerpá vodu z akéhokoľvek dostupného zdroja. Záhradnú hadicu stačí vložiť do jazera alebo vedra a môže sa začať umývať.

Akumulátorový tlakový čistič

Ľahká konštrukcia

Vysoká odolnosť voči vode – IPX4 zaisťuje bezpečné používanie, takže si môžeš byť istý, že batéria sa v dôsledku úniku vody neskratuje. Akumulátorový tlakový čistič váži 1,3 kg a je vyrobený z kovu, vďaka čomu je ľahší ako ostatné stroje. Ergonomická rukoväť v tvare pištole s uhlom 115 ° perfektne padne do tvojích rúk a uľahčí používanie. Stroj sa navyše ľahko používa, rozstrek vody môžeš ovládať jediným tlačidlom.