Na Aliexpresse môžeš nájsť skutočne čokoľvek. Presvedčiť sa o tom môžeš každý jeden deň. My sme si dnes pre teba pripravili 5 skvelých produktov. Nájdeš medzi nimi niečo čo poteší nielen teba, ale aj tvoju rodinu či priateľov. Najmä ak si podobne bláznivo naladený ako my 😀

Kabelka CAUTION – CATWALK IN PROGRESS

5 bláznivých vecí ktoré nemá každý a nájdeš ich iba na Aliexpresse

Určite to poznáš, ženy a ich chôdza mestom ako keby boli práve na módnej prehliadke na móle. Jedna nôžka sa pošmykne a húúúps, už sú na zemi. A práve táto kabelka v tvare výstražnej tabule CAUTION – CATWALK IN PROGRESS môže byť skvelým doplnkom nie jednej kočky. Rovnako musíme podotknúť, že majiteľka takejto tabuľovej kabelky bude mať v šatníku skutočne originálny kúsok. Sme si istí, že nie jedna žena jej bude tento skvost tíško závidieť. Na výber máš hneď z niekoľkých populárnych farieb a vzorov.

Kabelka CAUTION – CATWALK IN PROGRESS

Socha babičkovskej huby zo živice

5 bláznivých vecí ktoré nemá každý a nájdeš ich iba na Aliexpresse

Ďalší bláznivý produkt na našom zozname je táto socha huby zo živice. No len sa na ňu pozri a uznaj, nie je tak škaredá až je krásna?? Nás úplne chytila za srdce a keby sme mali chalupu či záhradu, hneď si ju tam “zasadíme“. Či už pre radosť, alebo pre šťastie (každý hubár nám dá za pravdu že muchotrávky nosia šťastie). Táto tvár babičkovej huby určite zlepší náladu každému kto sa na ňu pozrie. Tvoj kúsok záhrady získa správne naladeného ducha a to je presne to čo chceš!

Socha babičkovskej huby zo živice

Halloween stromová kôra ducha

5 bláznivých vecí ktoré nemá každý a nájdeš ich iba na Aliexpresse

Na druhú stranu, ak v tvojej záhrade nechceš žiadnych neželaných návštevníkov, ba čo viac, chceš ich skôr vystrašiť, zbystri pozornosť! Na Aliexpresse sme objavili túto strašidelnú tvár s rukami, ktorú môžeš pripevniť k tvojmu stromu. Či už je Halloween alebo nie, vydesiť ľudí vždy stojí zato, no nie? Tento duch je vyrobený z odolnej živice. Vďaka tomu zvládne akékoľvek ročné obdobie a môže strašiť na tvojom strome celý rok!

Halloween stromová kôra ducha

Vankúšik mačky “Don’t talk to me“

5 bláznivých vecí ktoré nemá každý a nájdeš ich iba na Aliexpresse

Tento mäkučký vankúšik si zamiluje každý mačkofil! Je veľký, je mäkký a tvári sa presne tak láskyplne ako tvoja mačka. Nám osobne to pripomína nášho Murka (áno, aj veľkí a silní chlapi majú svojho kocúra :D) nahodí ksicht “don’t talk to me“ a otočí sa nám chrbtom. Keď sa tak zamyslíme, presne takto otočeného chrbtom k nám ho vidíme asi najčastejšie. Celý Murko! Ak máš aj ty doma svojho kocúra či mačičku, takýto vankúš ti nesmie chýbať! Či ho už budeš mať doma na pohovke, v kresle či v detskej izbe, tento vankúš bude milovať každý.

Vankúšik mačky “Don’t talk to me“

Respirátory FFP2

5 bláznivých vecí ktoré nemá každý a nájdeš ich iba na Aliexpresse

Záver nášho článku zakončíme menej bláznivým, ale o to viac užitočnejším produktom. Respirátory v dnešnej dobe nemôžu chýbať v žiadnej rodine. Nám osobne sa najmä tento tvar mimoriadne osvedčil. Trvalo to skoro 2 roky, ale konečne sme našli respirátory, ktoré nám nejdú odtrhnúť uši! Skvelým bonusom je aj to, že sa cez ne naozaj dobre dýcha. Oceňujeme aj samotný tvar respirátorov, vďaka ktorým konečne nemáme s profilu tvár “zobáka“. Čerešničkou na torte je aj samotný výber farieb. Či už si veselšia duša, alebo tmavá ako my (rozumej- konečne čierne repirátory 😀 ) určite si vo výbere prídeš na svoje.

Respirátory FFP2

Chceš ešte viac tipov?

Nie je to to pravé orechové pre teba? Nezúfaj. Pripravili sme si toho pre teba oveľa viac! Preto nezabudni sledovať našu stránku, facebook, či telegramovú skupinu, kde pravidelne pridávame odkazy na skvelé produkty na Aliexpresse, Banggoode, Geekbuyingu a iných populárnych eshopov. Vyberáme tú najlepšiu všehochuť na ktorú potulkami Aliexpressom nájdeme. A niektoré produkty skutočne stoja zato, tak sa inšpiruj:

🔥 Dealy za dobré ceny na Aliexpress –> https://s.click.aliexpress.com/e/_A7K18u

🔥 Top značky Xiaomi, Huawei, Imilab a iné –> https://s.click.aliexpress.com/e/_AmXRfO

🔥 Výber toho najlepšieho z tohto týždňa –> https://s.click.aliexpress.com/e/_AZgUFK