Dnešnými potulkami Aliexpressom sme opäť narazili na niekoľko zaujímavých produktov. Od tých menej bláznivých až po tie viac bláznivé. O čo presne ide? Sleduj nás ďalej a nechaj sa inšpirovať skvelými tipmi!

Prikrývka za milión dolárov

Prikrývka za milión dolárov

Ako prvú ti prinášame miliónovú prikrývku ktorá môže byť skvelým darčekom aj pre tvoju rodinu či známych. Táto prikrývka je z teplého flanelového materiálu. Ak ťa teda nezahreje pocit že ležíš na milión dolárov, tak flanel určite!

Prikrývka za milión dolárov na Aliexpress

Mimoň lodičky

5 bláznivých vecí ktoré nájdeš na Aliexpresse

Tieto lodičky patria bezpochyby k tým najroztomilejším mimoňovským doplnkom pre ženy aké sme kedy videli. Výška opätku je približne 8 cm, takže ti z ich chôdze neodpadnú nohy. Sú síce trošku drahšie, ale sú vyrobené z vysoko kvalitnej pravej kože. Okrem toho ide o exkluzívny kúsok, ktoré vo svojom šatníku lodičiek nemá každá žena!

Mimoň lodičky na Aliexpress

LED plyšový méďa macko

5 bláznivých vecí ktoré nájdeš na Aliexpresse

Tento macko poteší každé detské srdiečko. Je mäkučký, hebký a svieti až v 7 rôznych farbách! Vďaka pánovi méďovi sa tak tvoje deťúlence už viac nebudú báť spať samé v tme. Táto hračka sa stane ich najlepším kamarátom. Za približne 7 Eur tak svojmu blízkemu daruješ kamoša a lampičku v jednom.

LED plyšový méďa macko na Aliexpresse

Kurací postroj s vodítkom

5 bláznivých vecí ktoré nájdeš na Aliexpresse

Aj ty máš doma neposlušného kohúta ktorý občas potrebuje skrotiť? Možno len potrebuje vyvenčiť trošku na čerstvom vzduchu. Vezmi ho na prechádzku v tomto originálnom postroji aj s vodítkom. Podľa pierok tvojho kohúta si môžeš vybrať postroj z 3 populárnych farieb.

Kurací postroj s vodítkom na Aliexpresse

Cestovný prepravný kufrík pre psa /mačku

5 bláznivých vecí ktoré nájdeš na Aliexpresse

Nerád cestuješ bez svojho milovaného štvornového miláčika? Máme pre teba riešenie! S týmto cestovným prepravným kufríkom môžeš mať svojho chlpáčika stále pri sebe. Trošku vyššiu cenu kufríka kompenzujú jeho vlastnosti. Prepravovať v ňom môžeš akúkoľvek šelmu do 18 kg. Odolný materiál zabezpečuje ochranu tvojho miláčika. Palec hore dávame aj za výber farieb a cute dizajn “kapsulky“.

Cestovný prepravný kufrík pre psa /mačku na Aliexpresse

Chceš ešte viac tipov?

Nie je to to pravé orechové pre teba? Nezúfaj. Pripravili sme si toho pre teba oveľa viac! Preto nezabudni sledovať našu stránkufacebook, či telegramovú skupinu, kde pravidelne pridávame odkazy na skvelé produkty na Aliexpresse, Banggoode, Geekbuyingu a iných populárnych eshopov. Vyberáme tú najlepšiu všehochuť na ktorú potulkami Aliexpressom nájdeme. A niektoré produkty skutočne stoja zato, tak sa inšpiruj:

🔥 Dealy za dobré ceny na Aliexpress –> https://s.click.aliexpress.com/e/_A7K18u

🔥 Top značky Xiaomi, Huawei, Imilab a iné –> https://s.click.aliexpress.com/e/_AmXRfO

🔥 Výber toho najlepšieho z tohto týždňa –> https://s.click.aliexpress.com/e/_AZgUFK